کودکی که ساعت rolex اصل خواهرش را شکاند به یتم خانه منتقل شد

در سال 1931، یک مکانیزم سیم پیچی ساعت rolex اصل را منتشر کرد که دارای یک روتور، یک وزن چرخشی کامل 360 درجه بود تا ساعت را با حرکت بازوی استفاده کننده انرژی دهد.

علاوه بر غیرضروری سیم پیچی ساعت، برق را از فنر اصلی ثابت نگه می‌دارد و در نتیجه زمان‌سنجی مطمئن‌تری را به همراه دارد. وزنه‌های کاملاً چرخان بعداً بخشی از مکانیسم سیم پیچ استاندارد ساعت‌های مچی خود پیچ‌شونده شدند. مکانیزم خود سیم پیچ قبلی توسط هاروود در عوض از وزنه ای استفاده می کرد که در یک قوس 270 درجه حرکت می کرد و به فنرهای بافر در دو طرف برخورد می کرد.

در سال 1945، اولین ساعت مچی کرنومتر با تاریخ تغییر خودکار روی صفحه (Rolex Datejust Ref. 4467) معرفی شد. ساعت مچی قبلی با مکانیسم تغییر تاریخ توسط Mimo تاییدیه کرنومتر را دریافت نکرده بود.

ساعت

در سال 1953، یک کیس ضد آب تا 100 متر (330 فوت) منتشر کرد (Rolex Oyster Perpetual Submariner Ref.6204, 1953). اگرچه این ساعت معمولاً به عنوان اولین ساعت غواصی منتشر شده است، امگا 21 سال قبل، در سال 1932، Marine را ساخت که می توانست 135 متر طول بکشد، 35 متر بیشتر از Rolex Submariner 1953، و همچنین Blancpain قبل از Rolex Fifty Fathoms در سال 1953، 10 تولید کرد. ماه قبل از رولکس.

در سال 1954، یک ساعت مچی تولید کرد که دو منطقه زمانی را همزمان نشان می داد. با این حال، این اولین شرکتی نبود که این کار را انجام داد، زیرا Longines DualTime یک ربع قرن کامل قبل از GMT بود.

ساعت های رولکس اغلب تقلبی می شوند و اغلب به طور غیرقانونی در خیابان و آنلاین فروخته می شوند. ساعت های تقلبی رولکس از نظر کیفیت متفاوت هستند:

برخی از حرکات ارزان قیمت استفاده می کنند، در حالی که برخی دیگر از حرکات خودکار و برخی از حرکت ETA استفاده می کنند. O. J. Simpson در طول محاکمه قتل خود در سال 1994 یک رولکس تقلبی پوشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.