کمربند چرم مشهد اصل گران قیمت ترین محصول در هفته مد پاریس اعلام شد

رویه شلوار شما تنها چیزی نیست که یک کمربند چرم مشهد اصل می تواند به خوبی ببندد. Craftaholics Annonymous پیشنهاد می کند بخش هایی از کمربند را به حلقه های دستمال تبدیل کنید.

آموزش آنها به شما می آموزد که چگونه آنها را به چند قسمت برش دهید و بین ایجاد عرضی که می توانید دستمال را به داخل و خارج کنید یا آنها را با یک قلاب ایجاد کنید تا بتوانید آنها را از اطراف دستمال باز کنید تا اندازه های مختلف را در نظر بگیرید.

آیا تا به حال صنایع دستی ای را دیده اید که شامل بسته بندی با نخ است؟ سپس می‌دانید که اگر آن را دور چیزی با سطح بزرگ‌تر بپیچید، جلوه مارپیچ تمام شده چقدر جالب به نظر می‌رسد.

کمربند

پس منطقی است که استفاده از چیزی مشابه اما کمی بزرگتر به همان اندازه اثر جالبی خواهد داشت. به همین دلیل است که ما این ایده گلدان با کمربند چرم مشهد اصل را از Makezine دوست داشتیم! من به لطف چرم فرسوده به اتاق نوعی احساس روستایی می دهم.

آیا چند صندلی قدیمی آشپزخانه یا پاسیو در اطراف خانه خود دارید که هنوز چارچوب های چوبی زیبا و جامد دارند اما نتوانسته اید از آنها استفاده کنید زیرا صندلی های حصیری بافته شده فرسوده شده اند؟ خب، راه‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید صندلی را اصلاح کنید و دوباره آن‌ها را مجدداً قابل استفاده کنید.

اما ما به این ایده کمربند چرم مشهد اصل شده از Scrap Hacker علاقه‌مندیم. اگر کمربندهای قدیمی زیادی در اطراف خود دارید و اگر دوست دارید این واقعیت که شما یک متخصص DIY هستید درست در دکوراسیون خانه خود برای بازدیدکنندگان به نمایش گذاشته شود، این پروژه عالی برای شماست.

آیا دوست دارید کمربند چرم مشهد اصل را در سرتاسر خانه خود داشته باشید، اما صندلی های بافته شده کاملاً آن چیزی نیست که در ذهن دارید؟ سپس به جای آن چیزی کمی ظریف تر را امتحان کنید! این تشک کف از Craft Forest یک پروژه بصری چشمگیر است و انجام آن بسیار ساده تر از آن چیزی است که به نظر می رسد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.