کارخانه تولید دستمال کاغذی فله

دستمال کاغذی سالهاست در جهان جایگزین دستمال های پارچه ای شده است. دستمال کاغذی ها بدلیل یکبار مصرف بودن هم بهداشتی تر و هم راحت تر برای استفاده مداوم و روزانه هستند.

این روزها با شیوع کرونا یکی از محصولاتی که بسیار مورد نیاز در ابعاد بالا در خانه ها و مراکز درمانی هست دستمال کاغذی ست.

دستمال کاغذی فله باعث می‌شوند شما همیشه نیاز مند دستمال های پارچه ای نباشید و ازین جهت بسیار موجب سهولت درکار شما می‌شوند.

کارخانه تولید دستمال کاغذی فله

نکات مهم در خرید دستمال کاغذی فله

نکات مهم در خرید دستمال کاغذی فله کارخانه جات تولید دستمال کاغذی آنرا از خمیر شیمیایی کاغذ حاصل از فرآوری چوب درختان، شست وشوی آن با مواد ضدعفونی کننده و دادن حرارت بالا می‌سازند و درنهایت با غلتک های سنگین آنرا کوبیده و نرم میکنند.

دستمال کاغذی ها اصولا دولایه و چند لایه هستند، مانند یک کاغذ بسیار نازک هستند و برای تمیز کردن صورت و گرفتن نم و رطوبت و حتی تمیز کردن بینی بسیار مورد نیاز است.

دستمال کاغذی ها برای استفاده هم بهداشتی هستند هم ضدعفونی هستند و از میزان شست و شو و مصرف آب دستمال های پارچه ای میکاهد و یکبار مصرف است. این امر باعث حفظ بهتر شرایط اقتصادی خانوار نیز میشود.

دستمال فله ای باید بسته بندی خوب و محکمی داشته باشد و از بروز رطوبت و عوامل بیماری زا به داخل بسته جلوگیری کند. کیفیت قابل قبولی داشته باشد و کپک زده نباشد، رنگ غیر طبیعی و زیادی نداشته باشد و عطر مناسب داشته باشد.

دستمال کاغذی فله ای باید براحتی و جدا جدا تا شده باشد و با بیرون کشیدن یک دستمال کل بسته بیرون نیاید. بافت متراکم و منسجم داشته باشد و بعد از استفاده به دست نچسبد و پودر نشود و پرز نداشته باشد زیرا این پرز ها خود باعث بروز حساسیت می‌شود.

دستمال توالت های فله علاوه بر اینکه بدون واسطه از کارخانه فروخته می‌شود دارای سود کم و قیمت ارزان تری هست و یک پیسنهاد اقتصادی برای افرادی که ترجیح می‌دهند محصولات با کیفیت را با قیمت ارزان تری خرید کنند هست.

دستمال کاغذی فله ای باید با برند معتبر و کیفیت مرغوب خریداری شود و از خرید دستمال هایی با نام های نااشنا و متفرقه بدون نشان سیب سلامت اجتناب کنید.

عرضه مستقیم دستمال کاغذی فله

عرضه مستقیم دستمال کاغذی فله عرضه دستمال جیبی در تمام فروشگاه های مطمئن لوازم بهداشتی عمده و آنلاین شاپ های عمده و تک فروش انجام می‌شود و کارشناسان فروش با ارائه مشاوره های عالی و راهنمای کامل خرید محصول شما را در انتخاب یک جنس با کیفیت و با تضمین قیمت هدایت و کمک می‌کند.با آرزوی تندرستی برای شما سروران گرامی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.