پخش کیت تست اعتیاد پنج کاره به صورت رایگان در سراسر کشور

موارد استفاده از کیت تست اعتیاد پنج کاره معمولاً برای پنج دسته دارو استفاده می شوند: آمفتامین ها. کوکائین ماری جوانا؛ مواد افیونی؛ و فن سیکلیدین (PCP). دسته های اضافی ممکن است شامل باربیتورات ها، بنزودیازپین ها، اتانول (الکل)، هیدروکودون، MDMA، متادون، متاکوالون یا پروپوکسیفن باشد.

آزمایش دارو ممکن است در زمان‌ها یا شرایط زیر مورد استفاده قرار گیرد:

قبل از استخدام: شما می توانید قبولی در کیت تست اعتیاد پنج کاره را شرط استخدام قرار دهید. با این رویکرد، همه داوطلبان شغل قبل از استخدام آزمایش مواد مخدر را دریافت خواهند کرد.

تست‌های فیزیکی سالانه: می‌توانید کارمندان خود را از نظر مصرف الکل و سایر مواد مخدر به عنوان بخشی از معاینه فیزیکی سالانه آزمایش کنید. حتما به کارمندان اطلاع دهید که آزمایش مواد مخدر بخشی از امتحان خواهد بود. عدم اطلاع قبلی نقض حقوق اساسی کارمند است.

کیت

تست های ظن منطقی و علّی: ممکن است تصمیم بگیرید کارمندانی را که نشانه های قابل تشخیصی مبنی بر عدم شایستگی برای انجام وظیفه نشان می دهند (آزمایش علت) یا دارای الگوی مستند رفتار کاری ناایمن (تست ظن معقول) آزمایش کنید. کمک به حفاظت از ایمنی و رفاه کارمند و سایر همکاران.

تست‌های پس از تصادف: آزمایش کارمندانی که در تصادف در محل کار یا اقدامات ناایمن درگیر شده‌اند، می‌تواند به تعیین اینکه آیا مصرف الکل یا سایر مواد مخدر عاملی در بروز این حادثه بوده است کمک کند.

آزمایشات پس از درمان: استفاده از کیت تست اعتیاد پنج کاره برای کارمندانی که پس از تکمیل یک برنامه توانبخشی به سر کار باز می گردند، می تواند منجر شود

آنها را تشویق کنیم که عاری از مواد مخدر بمانند.

تست‌های تصادفی: آزمایش‌هایی که از فرآیند انتخاب غیرقابل پیش‌بینی استفاده می‌کنند، مؤثرترین آزمایش‌ها برای جلوگیری از مصرف مواد غیرقانونی هستند.

اطمینان از صحت نتایج آزمایش دارو بسیار مهم است. استفاده از آزمایشگاه دارای گواهی HHS برای آزمایش نمونه ها و افسر بازبینی پزشکی (MRO) برای تفسیر نتایج آزمایش به جلوگیری از آزمایش نادرست کمک می کند.

MRO ها پزشکانی دارای مجوز هستند که نتایج آزمایشگاهی را دریافت می کنند و از اختلالات مصرف مواد و مقررات فدرال تست دارو آگاهی دارند. MROها برای تفسیر و ارزیابی نتایج آزمایش همراه با سابقه پزشکی کارمند و سایر اطلاعات مرتبط آموزش دیده اند.

نتیجه آزمایش منفی نشان دهنده این نیست که کارمند هرگز از الکل یا مواد مخدر استفاده نکرده است و همچنین تضمینی برای استفاده در آینده نیست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.