نرخ تولیدی دستمال کاغذی باکیفیت

در گذشته افراد برای تمیز کردن سطوح و دست و صورت خود از دستمال های پارچه ای استفاده می کردند که این امر موجب مشکلاتی از قبیل شست و شوی مداوم آن و مصرف زیاد پارچه می شد که با پیشرفت علم و ورود دستمال های کاغذی یک بار مصرف تمیز کردن را برای افراد راحت تر کرده است لذا امروزه به دلیل مصرف بالای آن تولیدات دستمال کاغذی، باکیفیت بهتر افزایش یافته است.

نرخ تولیدی دستمال کاغذی باکیفیت

مشخصه انواع دستمال کاغذی باکیفیت

مشخصه انواع دستمال کاغذی باکیفیت اولین بار محصول دست مال کاغذی در کشور ژاپن مورد استفاده قرار می گرفت که رفته رفته اروپاییان از جمله آلمانی ها با ترکیبات شیمیایی و اضافه کردن مواد گلیسیرین به مواد تشکیل دهنده دستمال کاغذی موفق به تولید دستمال با بافت نرم و بوی مطبوع شدند، که آن را به نام خود نام گذاری کرده اند.

به طور کل مواد تشکیل دهنده دستمال کاغذی از چوب درختان می باشد که چوب درخت را کنده و به لایه های بسیار نازک برش زده و با مواد شیمیایی مخلوط کرده و طی فرآیند هایی مواد رنگی و اضافی چوب را برداشته و سپس آن را به حالت خمیری شکل در آورده و پس از شست و شوی و جداسازی روغن سیاه چوب آن را با مواد سفید کننده شسته، سپس توسط قالب هایی آن را خشک کرده و بسته بندی می کنند.

یک دستمال کاغذی خوب باید دارای مواد تشکیل دهنده از قبیل خمیر الیاف سلولزی باشد و همچنین رنگ آن سفید بوده و دارای بافت نرم و فاقد پرز باشد و زمانی که از آن استفاده می کنیم باید کاملا نرم و دارای الیاف پراکنده باشد. و از دیگر خصوصیات یک دستمال کاغذی با کیفیت می توان به نوع بسته بندی آن و بوی خوش آن اشاره کرد به طوری که هنگام استفاده از دستمال شکل ظاهری آن تغییر نکرده و همچنین نوع بسته بندی آن باید به صورتی باشد که هنگام کشیدن دستمال کاغذی تک به تک بتوان آن را خارج کرد.

تولید کنندگان دستمال کاغذی باکیفیت

تولید کنندگان دستمال کاغذی باکیفیت امروزه کارخانه های تولید دستمال کاغذی بسیاری وجود دارند که به تولید انواع دستمال با طرح ها و رنگ های متفاوت پرداخته اند و با بسته بندی های زیبا در ابعاد مختلف و با برند های متفاوت محصولات خود را روانه بازار کرده و در اختیار مشتریان قرار داده اند. اما مسئله بسیار مهمی که وجود دارد این است که مصرف کنندگان دستمال کاغذی باید در مصرف آن صرفه جویی لازم را به عمل آورند و از آنجایی که این محصول تولید شده از چوب درختان می باشد، لذا مصرف بیش از حد آن باعث ضرر های جبران ناپذیری به محیط زیست می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.