مرکز فروش دستمال کاغذی صادراتی

استفاده از لوازم بهداشتی یکبار مصرف می تواند از انتقال و انتشار بسیاری از آلودگی ها و بیماری ها جلوگیری کند. دستمال کاغذی یکی از لوازم بهداشتی پرمصرف است که توسط شرکت های مختلفی برای عرضه به بازارهای داخلی و خارجی تولید می شود. دستمال کاغذی صادراتی غالبا محصولی با کیفیت بالا و قیمت گران تر نسبت به نمونه های داخلی این محصول است. صادرات این محصول به اغلب کشورهای همسایه می تواند ارز فراوانی را وارد کشور ما کند

مرکز فروش دستمال کاغذی صادراتی

بررسی ابعاد انواع دستمال کاغذی مرغوب

بررسی ابعاد انواع دستمال کاغذی مرغوب

همانطور که می دانید شرکت های تولید کننده دستمال کاغذی این محصول را با کیفیت های مختلف تولید می کنند. از لحاظ ابعاد نیز اگرچه اکثر دستمال جیبی ها را تقریبا در یک سایز و اندازه می توان مشاهده کرد، اما ابعاد این محصول در برخی برندهای تولیدکننده متفاوت است.

غالبا ابعاد این محصول بین 170 تا 200 میلی متر است. اندازه کوچک دستمال کاغذی در ابعاد 170 میلی متر و سایز بزرگ آن در ابعاد 200 میلی متر تولید می شود. دستمال کاغذی در هر سایز  که تولید شود به صورت دو لا و لایه لایه روی هم قرار گرفته و در بسته بندی های مختلف قرار می گیرد.

از نظر استانداردهای جهانی برای کیفیت و شکل ظاهر همچنین ابعاد دستمال کاغذی مرغوب قالبی در نظر گرفته شده است. تولیدکنندگان این محصول باید تمامی استانداردها را در تولید این محصول بکار گیرند. غالبا بر روی جعبه های دستمال فانتزی ابعاد این محصول همچنین تعداد آن درج می شود.

قیمت عمده دستمال کاغذی صادراتی ساده

قیمت عمده دستمال کاغذی صادراتی ساده

همانطور که می دانید دستمال کاغذی به صورت ساده و طرحدار و فانتزی تولید و روانه بازار فروش می شود. شرکت های تولیدکننده این محصول، پس از کسب بازارهای داخلی به سراغ بازارهای خارجی این محصول رفته اند.

دستمال کاغذی ساده صادراتی غالبا توسط صادرکنندگان این محصول به صورت عمده خریداری می شود. لیست قیمت عمده فروشی این محصول را می توان از طریق نمایندگی فروش دستمال کاغذی بدست آورد.

قیمت عمده فروشی این محصول بالطبع با قیمت جزئی و تکی دستمال کاغذی تفاوت فاحشی دارد. به دلیل اینکه فروش عمده این محصول برای صادر کنندگان دستمال کاغذی با تخفیفات قابل توجهی همراه بوده و تقریبا به قیمت تولیدشده در کارخانه این محصول ارائه می شود.

اگر چه این نوع فروش برای تولیدکننده سود کمی را به دنبال دارد، اما در نهایت به دلیل فروش بیشتر محصول تولید شده، فروش عمده دستمال کاغذی مقرون به صرفه خواهد بود. قیمت پایین دستمال کاغذی ساده صادراتی برای خریداران عمده این محصول نیز می تواند آنان را به تجارتی درآمدزا و سودآور امیدوار کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.