مرکز عرضه دستمال کاغذی دوقلو

عرضه دستمال کاغذی دوقلو با کیفیت و غیر بازیافتی قیمت مناسب در وب سایت مرکز عرضه دستمال کاغذی صورت می گیرد،دستمال کاغذی های دوقلو اقتصادی تر از دستمال کاغذی های جعبه ای هستند زیرا از ضخامت و تعداد بیشتری برخوردار هستند.
دستمال کاغذی دو قلو نوعی محصول بهداشتی می باشد و به دلیل اینکه در تماس مستقیم با پوست است باید از کیفیت بسیر بالایی برخوردار باشد و مواد اولیه ی به کار رفته در ساخت آن مرغوب باشند تا استفاده از آنها سبب ایجاد بیماری نشود.

مرکز عرضه دستمال کاغذی دوقلو

روش استفاده از دستمال کاغذی دوقلو

روش استفاده از دستمال کاغذی دوقلو روش استفاده از دستمال کاغذی دو قلو بسیار ساده و شبیه به روش استفاده از سایر دستمال های کاغذی می باشد و به دلیل این که در تولید دستمال های کاغذی از مواد شیمیایی مانند آلدهیدها و یا سایر مواد شیمیایی استفاده نمی شود این دستمال ها کامدا بهداشتی و ض قارچ هستند.

دستمال های کاغذی دو قلو کاملا از مواد اولیه تولید می شوند و به طور کلی در تولید محصولات بهداشتی هرگز از مواد بازیافتی استفاده نمی شود و در صورتی که در ساخت این دستمال ها از مواد بازیافتی استفاده کنند دستمال های کاغذی بسیار نازک می شوند و بوی بدی می دهند و رنگ آنها مقداری تیره است و ممکن است که سبب ایجاد انواع قارچ و باکتری بر روی پوست شوند و به همین دلیل به شما توصیه می کنیم که از دستمال های دوقلوی مرغوب و با کیفیت استفاده کنید.

دستمال توالت دو قلو معمولا درون نایلون های دسته دار بسته بندی و پرس می شوند و هر بسته دارای 2 و یا 4 رول دستمال کاغذی می باشد و به دلیل این که از دستمال های کاغذی دو قلو به عنوان دستمال توالت نیز استفاده می شود بسته بندی و کاغذ این دستمال ها باید کاملا استرلیزه و بدون عطر و اسانس تولید شوند تا ایجاد بیماری نکنند.

توزیع کننده دستمال کاغذی دوقلو

توزیع کننده دستمال کاغذی دوقلو دستمال کاغذی های دو قلو در انواع مختلفی تولید می شوند و تفاوت این دستمال ها به دلیل تفاوت در ضخامت آنها می باشد به طوری که از دستمال های دو قلو که ضخامت بسیار زیادی دارند به عنوان دستمال آشپزخانه استفاده می شود و به آنها دستمال حوله ای دو قلو می گویند.

از دستمال های دو قلوی نازکتر به عنوان دستمال توالت استفاده می شود و قیمت دستمال های کاغذی به تعداد و میزان ضخامت دستمال ها بستگی دارد و بدیهی است که قیمت دستمال های حوله ای دو قلو مقداری گرانتر از دستمال های توالت دو قلو می باشد و برای اطلاع از قیمت انواع دستمال به وب سایت توزیع کننده دستمال کاغذی مراجعه نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.