مرکز توزیع دستمال کاغذی فله ای رنگی

دستمال کاغذی یک جایگزین بسیار مناسب و در عین حال بهداشتی برای دستمال های پارچه ای است، که موجب آسایش هرچه بیشتر افراد می شود. چرا که می توانند آن را بعد از هر بار استفاده به راحتی دور بیندازند و هیچ نیازی به شستشوی دائمی آن نخواهند داشت.

مرکز اصلی توزیع کننده این محصول، دستمال کاغذی فله ای رنگی را به صورت مستقیم عرضه می کند و این محصول را با سود بسیار ناچیز و نرخ مناسب به فروش می رساند.

مرکز توزیع دستمال کاغذی فله ای رنگی

نحوه تولید انواع دستمال کاغذی رنگی ساده

نحوه تولید انواع دستمال کاغذی رنگی ساده آیا با نحوه تولید و ساخت انواع و اقسام دستمال کاغذی رنگی ساده آشنایی دارید؟ اگر مایل هستید که در این زمینه به اطلاعات بیشتری دست پیدا کنید، ما در این بخش به ارائه اطلاعات مختصری در این زمینه می پردازیم.

دستمال کاغذی، همانطور که از نامش پیداست، جنسی شبیه کاغذ دارد و پایه اصلی آن چوب است. پس برای تولید آن باید تنه های بزرگ و عظیم درخت ها را به کارخانه های تولیدی منتقل کرده، پوست ضخیم آن ها را بردارند و بعد قسمت داخلی تنه درخت را به ورقه های نازکی تقسیم کنند.

این بخش از درخت طی چند مرحله آنقدر نازک می شود، تا به صورت یک ورقه کاغذ یا چیپس در بیاید. بعد آن را به قطعات یک اندازه و کوچکی تقسیم بندی می کنند و در نهایت این تکه های نازک و کوچک را خمیر می نمایند.

سپس خمیر بدست آمده از چوب های درختان را با مواد مخصوصی تحت حرارت قرار داده و اصطلاحا می پزند. در طی این مرحله مقدار زیادی از رطوبت و آب های میان بافتی این چوب ها بخار می شود و در مرحله بعدی چربی ها و روغن موجود در این خمیر را نیز از آن جدا می نمایند.

نهایتا یک ماده سفید کننده مخصوص را به این خمیر اضافه می کنند، تا رنگ آن کاملا سفید شود و بعد خمیر را به هر رنگی که مایل باشند در می آورند،

عوامل موثر بر قیمت دستمال کاغذی فله ای

عوامل موثر بر قیمت دستمال کاغذی فله ای در تعیین نرخ و قیمت دستمال کاغذی در بازار های داخلی کشور ما، چند عامل و فاکتور مهم دخیل هستند. از جمله مهم ترین عوامل موثر بر قیمت این محصول، می توان به درجه کیفی و مرغوبیت دستمال، میزان ضخامت برگه های دستمال کاغذی، لطافت و نرمی و در نهایت برند آن اشاره کرد.

به علاوه روش سفارش دادن این محصول و حجم خرید آن هم تاثیر زیادی بر نرخ آن می گذارد. به عنوان مثال خرید این محصول از مراکز اصلی پخش و فروش آن، به صورت فله ای و کلی می تواند تا حد زیادی از قیمت آن بکاهد. چون در این صورت سود فروش محصول به حداقل خواهد رسید.

پس افرادی که به دنبال صرفه اقتصادی در خرید این محصول هستند و می خواهند از میزان هزینه های خود بکاهند، می توانتد از این روش برای خرید بهره ببرند. مخصوصا این روش خرید، در مواقعی که به حجم خیلی زیادی از این محصول نیاز باشد، می تواند خیلی کارساز بوده و برای افراد صرفه اقتصادی زیادی داشته باشد.

فروش بدون واسطه دستمال کاغذی فله ای ارزان

فروش بدون واسطه دستمال کاغذی فله ای ارزان مراکز پخش و فروش دستمال کاغذی فله ای ارزان قیمت، از آنجایی که محصول را از کارخانه های تولید دستمال کاغذی خریداری می کنند، آن را به شکل بدون واسطه و مستقیم عرضه می نمایند و حداقل ارزش افزوده را برای فروش آن در نظر می گیرند.

این مراکز برای راحتی و سهولت هر چه بیشتر تمام مصرف کننده ها در همه جای کشور، از بستر فضای مجازی و درگاه های آنلاین مختلفی همچون همین وب سایت برای فروش دستمال کاغذی بهره می گیرند.

بدین ترتیب مردم را از گشت و گذار کردن در سطح شهر ها بی نیاز کرده و با از میان برداشتن همه حد و مرز ها و فاصله های فیزیکی، محصولشان را با سرعت زیادی در تمام نقاط کشور به فروش می رسانند.

به علاوه، این روش فروش موجب کاهش میزان هزینه های خرید می شود و برای افراد صرفه اقتصادی زیادی خواهد داشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.