مدل جدید صندل های 2022

دمپایی‌ها نمونه بارز صندل‌هایی هستند که نمی‌خواهید هنگام دویدن بپوشید با این حال، این هنوز محبوب ترین نوع صندل است.

دمپایی ها یک زیره ساده دارند که یک بند Y شکل مستقیماً روی کفی آن محکم می شود صندل مردانه ضد آب آنها معمولاً با لاستیک ساخته می شوند، اما فلیپ فلاپ ها را می توان از هر ماده ای ساخت و در همه رنگ ها و طرح ها دیده می شود.

فلیپ فلاپ ها صندل های سبکی هستند که با کفی فوم و پنجه پلاستیکی طراحی شده اند تا از پوشنده حمایت کنند برای تکان دادن این سبک نهایی، به سراغ چرمی بروید.

دمپایی های معمولی دارای بندهای الاستیک ساده هستند که می توانند صندل چرم طبیعی مردانه در سواحل و پیک نیک استفاده شوند اما اگر استایل شخصی شما شیک‌تر است، می‌توانید این صندل‌های تابستانی را با بند‌های چرمی بافته شده، تزئین شده با نگین‌ها یا درخشش‌ها تهیه کنید.

این دمپایی‌های استادانه زمان نمی‌برند تا ظاهر معمولی شما را جلوه دهند همچنین جالب است بدانید که این کفش‌های صندل مردانه اسپرت بسیار راحت بسیار متنوع هستند.

آنها در طیف گسترده ای از طرح ها، الگوها و رنگ ها هستند که باعث می شود این لباس غیر رسمی ارزش سرمایه گذاری را داشته باشد. با لباس شنا یا لباس شنای خود همراه شوید.

با تنوع زیاد فلیپ فلاپ در بازار، انتخاب فقط یک جفت برای شما بسیار چالش برانگیز خواهد بود کفش‌های زنانه به‌ویژه صندل پسرانه اسپرت انواع مختلفی دارند و در اینجا خلاصه همه انواع رایج و نه چندان رایج صندل برای زنان است.

  • منابع:
    1. 35 Different Types of Sandals for Women and Men (Epic List)
  • تبلیغات: 
  1. بهترین روش برای ثروتمند شدن در دنیای مجازی
  2. با خامه معجون ضدپیری بسازید
  3. فروش عمده دستگاه کلاغ پران صوتی
  4. یکی از رسم و رسمات کشور انگلیس شکستند شیشه است

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.