قیمت روز دستمال کاغذی خارجی

دستمال کاغذی با کیفیت باید ضد حساسیت باشد و با انواع پوست ، مخصوصا پوست نوزادان سازگار باشد . دستمال کاغذی خارجی از کیفیت بالایی برخوردار است . با انواع پوست ها نیز سازگار است . قیمت دستمال کاغذی به نوع آن ، تعداد لایه های موجود در آن و حجم لایه های آن بستگی دارد . یکی دیگر از عوامل موثر در قیمت دستمال کاغذی ، کیفیت آن است .

قیمت روز دستمال کاغذی خارجی

طراحی دستمال کاغذی خارجی

طراحی دستمال کاغذی خارجی دستمال کاغذی انواع گوناگونی دارد . از انواع دستمال کاغذی می توان به دستمال کاغذی جعبه ای ، دستمال کاغذی رولی ، دستمال جیبی و . . . اشاره کرد . در زمینه های مختلف از دستمال کاغذی استفاده می شود . عموما از دستمال کاغذی برای خشک کردن دست و صورت بعد از شست و شو ی آن ها استفاده می شود ، بنابراین دستمال کاغذی ها باید ضد حساسیت و آلرژی باشند .
مواد اولیه استفاده شده در تولید دستمال کاغذی باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد و با انواع پوست ها سازگار باشد . دستمال کاغذی تنها توسط افراد بزرگ سال مورد استفاده قرار نمی گیرد بلکه از دستمال کاغذی کودکان ، نوزادان ، افراد مسن و . . . استفاده می کنند ، بنابراین فرمولاسیون آن به گونه ای باشد که با پوست حساس نوزادان نیز سازگار باشد .

بسته بندی دستمال کاغذی باید به گونه ای باشد که مصرف و استفاده آن راحت باشد . اغلب هر چه حجم لایه های دستمال کاغذی بیشتر باشد از کیفیت بالاتری برخوردار است .  دستمال کاغذی جعبه ای در مکان های مختلف مانند رستوران ها ، فست فودی ها ، قسمت ها مختلف منزل مانند آشپزخانه ، اتاق کودک ، مهمانخانه و . . . ، شرکت ها ، اتاق سمینار و . . . مورد استفاده قرار می گیرد.
بنابراین دستمال کاغذی های جعبه ای باید در طرح های مختلف تهیه و تولید شوند . جعبه ای با طرح ها کلاسیک و رسمی ، جعبه ای با طرح ها فانتزی و کودکانه ، جعبه ای با طرح های ساده و . . .
بعضی از دستمال فانتزی ها علاوه بر اینکه جعبه ای شکیل و زیبا دارند ، لایه ها موجود در جعبه نیز طراحی شده هستند و اشکال مختلفی روی آن ها وجود دارند . دستمال کاغذی هایی که لایه های آن ها طراحی شده باشند ، طرفداران بیشتری دارند .

شرکت واردکننده دستمال کاغذی

شرکت واردکننده دستمال کاغذی شرکت وارد کننده دستمال کاغذی خارجی ، بهترین دستمال کاغذی ها را وارد می کند . شرکت وارداتی دستمال دستمال های با کیفیت را با قیمت مناسب وارد می کند و به مراکز مختلف جهت فروش عرضه می کند . همچنین به طراحی دستمال خارجی نیز می پردازد .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.