قیمت روز دستمال کاغذی جیبی

قیمت دستمال کاغذی جیبی تحت تاثیر فاکتورها و عوامل مختلفی قرار دارد. از این رو، برای این محصول در بازار نمی توان قیمت مشخص و ثابتی را ذکر کرد. ولی با این وجود، مشتریان و خریداران می توانند این محصول را با ارزانترین قیمت از سایت ما خریداری کنند. چرا که قیمت ها بسیار نوسان دارد و هر روزه جا به جا می شود.

قیمت روز دستمال کاغذی جیبی

مدل های مختلف دستمال کاغذی جیبی

مدل های مختلف دستمال کاغذی جیبی امروزه استفاده از انواع و اقسام دستمال کاغذی روز به روز در میان مردم رایج تر می شود. چرا که استفاده از این محصول بسیار راحت است و در هر جایی امکان استفاده دارد. در این میان دستمال جیبی به دلیل داشتن برخی ویژگی ها و مشخصات استفاده بیشتر و گسترده تری دارد و اکثریت مردم در کیف ها و یا جیب های خود آن را دارند. از این رو، امروزه این دستمال های در مدل ها و طرح های مختلف تولید و برای فروش به بازار عرضه می شود.

از جمله مدل های مختلف دستمال کاغذی جیبی می توان به این موارد اشاره کرد:

  • مدل بسته بندی پلاستیکی: این مدل از دستمال کاغذی ها می توان گفت که پر استفاده ترین و شناخته شده ترین مدل های دستمال کاغذی است. در این مدل، به تعداد معین دستمال های کاغذی جیبی با بسته بندی پلاستیکی برای فروش به بازار عرضه می شود.
  • مدل بسته بندی جعبه ای: از دیگر مدل هایی که بر اساس بسته بندی دستمال کاغذی می توان به آن اشاره کرد، مدل بسته بندی جعبه ای آن است. در این مدل برای بسته بندی از بسته های کارتنی استفاده می شود که بسیار شیک و زیبا می باشد.
  • مدل های ساده و طرح دار: در کنار سایر مدل هایی که برای دستمال کاغذی جیبی می توان بر شمرد، دستمال کاغذی ساده و طرح دار می باشد. این نوع دستمال ها دارای طرح ها و مدل های مختلف می باشند.

در کنار این مدل ها می توان به دیگر مدل های آن مانند برجسته بودند و غیره … اشاره کرد.

تولید عمده دستمال کاغذی جیبی

تولید عمده دستمال کاغذی جیبی امروزه تولید دستمال فانتزی به صورت انبوه انجام می شود چرا که تقاضا برای خرید این محصول در بازار بسیار بالاست و هر روزه بر تعداد خریداران آن افزوده می شود. قیمت دستمال جیبی بر اساس فاکتورهای مختلف تعیین می شود. از این رو، برای این محصول قیمت مشخصی نمی توان ذکر کرد. چرا که قیمت ها بسیار نوسان دارد و روز به روز تغییر می کند. ولی با این حال، تولید عمده این محصول، سبب کاهش قیمت ها و رونق بیش از بیش بازار آن می گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.