قیمت خرید دستمال کاغذی جعبه ای

دستمال کاغذی را می توان یکی از لوازم بهداشتی بسیار پرکاربرد تلقی کرد و جایگزین بسبار مناسبی به جای حوله و دستمال های پارچه ای و… است.

شایان ذکر است که بیش از ۹۵ درصد مردم از این محصول  اساسی، بهره مند می شوند و این محصول را یکی از وسایل اساسی بهداشتی ،  در منزل،خودرو و … می‌دانند.

انها با قرار دادن دستمال کاغذی جعبه ای بر روی میز نهارخوری و حتی خودرو، به راحتی از این محصول فوق‌العاده استفاده می کنند.

قیمت خرید دستمال کاغذی جعبه ای

مشخصات انواع دستمال کاغذی جعبه ای

مشخصات انواع دستمال کاغذی جعبه ای  برای محصول پرکاربردی مثل دستمال کاغذی از دیدگاه یک مشتری و متقاضی ، مشخصاتی مهمی را می توان بیان کرد که در ادامه‌ی مبحث به آن ها اشاره خواهیم کرد.

از جمله مشخصات اساسی و مهم یک دستمال کاغذی جعبه ای، می‌توان به لطافت و نرمی آن اشاره کرد.

دستمال کاغذیی که این خصوصیت را دارا باشد دستمال کاغذی مرغوبی است زیرا یکی از ملاک های اساسی و مهم یک خریدار دستمال کاغذی، نرمی و لطافت آن است به خصوص افرادی که پوست حساسی دارند و نمی توانند غیر از دستمال ها و پارچه های  مرطوب و لطیف دیگر استفاده کنند.

چگونگی بافت و نقش یک دستمال کاغذی نیز برای یک مصرف کننده می تواند بسیار مهم باشد .بعضی از دستمال های کاغذی با بافت های درشتی تولید می شوند و این باعث کاهش نرمی و لطافت محصول می شود.

کیفیت محصول مورد نظر ( دستمال کاغذی) از مشخصه های دیگر یک دستمال کاغذی مرغوب است.

این که جنس دستمال کاغذی طوری باشد که هنگام استفاده پرز ندهد و با خشک کردن سطوح خیس به راحتی و سرعت کیفیت خود را از دست ندهد و  همچنین ،دستمال هنگام خشک کردن سطوح خیس، جمع نشود و آب و مایعات را به خود جذب کند بسیار حائز اهمیت است.تولید کنندگان این محصول،  برای ساخت و ‌‌تولید دستمال کاغذی مرغوب، از مواد درجه یک و عالی استفاده می کنند.

بعضی از تولیدکنند گان دستمال، برای تنوع و جذب محصول خود اقدام به تولید دستمال های کاغذیی می‌کنند که روی آنها با نقش های متنوع و رنگی و جذاب، تزئین شده باشد نقشه هایی مثل برگ درخت، گل و غیره.

بعضی دیگر از تولیدکنندگان به عطر و بوی دستمال کاغذی نیز اهمیت می دهند  و با معطر کردن این محصول با رایحه های دلپذیر، بیش از بیش،مشتریان بیشتری را به خود جذب می کند این تولیدکنندگان با تمام توان خود, در پی رضایت همه ی مشتریان می‌باشند و نه  اقلیت  آنها.

فروش ویژه دستمال کاغذی جعبه ای

فروش ویژه دستمال کاغذی جعبه ای تولید کنندگان دستمال کاغذی با تولید انواع دستمال کاغذی مثل دستمال کاغذی جیبی،فله ای،جعبه ای و به صورت دستمال‌های دو لایه و سه‌ لایه‌،و در غالب دستمال های ۱۰۰ برگ.۲۰۰ برگ جعبه ای اقدام به فروش دستمال کاغذی می‌کنند  و بازار دستمال کاغذی را در انواع مختلف گرم نگه می دارند.آنها بر اساس نیاز مشتری که ممکن است به یک دستمال کاغذی جیبی به  باشد یا فله ای و … بر آورده می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.