قیمت جدید دستمال کاغذی لوله ای در بازار

دستمال های کاغذی امروزه کاربرد فراوانی در منزل، محل کار، بانک ها و ادارات پیدا کرده اند و مهم ترین هدف از تولید و عرضه آنها رعایت بهداشت و حفظ سلامت فرد و اجتماع می باشد. در این مقاله قصد داریم در خصوص دستمال کاغذی لوله ای که به دستمال کاغذی رولی معروف است، دستمال کاغذی کلاسیک، قیمت دستمال کاغذی و همچنین دستمال کاغذی سفید سخن به میان بیاوریم.

قیمت جدید دستمال کاغذی لوله ای در بازار

دستمال کاغذی لوله ای مدل کلاسیک حجیم شده

دستمال کاغذی لوله ای مدل کلاسیک حجیم شده

دستمال کاغذی لوله ای مدل کلاسیک همان دستمال کاغذی رولی است که به صورت فشرده و لایه های به هم فشرده شده و در کل به شکل حجیم شده تولید و روانه بازار می شود. دستمال کاغذی لوله ای حجیم شده معمولا از متریال و تیشوهای ضخیم تری نسبت به سایر انواع دستمال کاغذی تولید و روانه بازار می شود.

هدف از تولید دستمال های کاغذی لوله ای موارد مصرف آن در حمام، سرویس های بهداشتی و همچنین در آشپزخانه است. از این رو، ضخامت تیشوهای به کار رفته در این دستمال ها باعث می شود تا این محصول قابلیت جذب رطوبت را در میزان بالایی دارا بوده و دوام و ماندگاری بیشتری در محیط های مرطوب داشته باشد. به علاوه، در اثر مجاورت با محیط های مرطوب و قطرات آب یا بخار پودر یا تکه تکه نشود و ماندگاری بالایی در چنین فضاهایی داشته باشد. این دستمال ها عمدتا در فروشگاه های زنجیره ای، هایپر مارکت ها و مراکز توزیع و پخش انواع لوازم آرایشی و بهداشتی عرضه می شوند.

سه مشخصه دستمال کاغذی لوله ای مقاوم

سه مشخصه دستمال کاغذی لوله ای مقاوم

علاوه بر آنچه پیرامون مشخصات دستمال های کاغذی لوله ای حجیم شده در بهش قبل به آن اشاره کردیم، از دیگر مشخصه های این نوع دستمال ها می توان به حوله ای بودن، طرح دار بودن و سفید بودن زمینه آن در غالب موارد اشاره نمود. این دستمال ها به علت هدف از موارد مصرفشان که در بخش قبل توضیح داده شد و همچنین ضخامت بیشتری که در قیاس با سایر انواع دستمال کاغذی های رولی، جعبه ای و ماشینی دارند، بیشتر جایگزین حوله های پارچه ای و الیافی می شوند و از ابتلا به ویروس های ناقل و بیماری های عفونی ممانعت به عمل می آورند چرا که با یک بار استفاده به بازیافت سپرده می شوند و کلیه میکروب های زدوده شده را با خود به زباله دان منتقل می کنند.

دستمال های لوله ای مقاوم از نظر سایز و قامت طولی آن بزرگ تر و تا حدودی کشیده تر از دستمال های رولی بوده و ورقه های آن از سه لایه و یا بیشتر تشکیل شده است. برخی از این نوع دستمال ها لایه های دولا دارند و در اصل هر لوله متشکل از برگ های دولا یا بیشتر است. به عنوان مثال، ممکن است یک لوله خود شامل ۲۰۰ برگ دولایه باشد که در مجموع ۴۰۰ ورقه دستمال را در بر خواهد داشت.

عمده فروشی دستمال کاغذی لوله ای 2 قلو

عمده فروشی دستمال کاغذی لوله ای 2 قلو

دستمال های لوله ای حجیم و غیر حجیم که به دستمال های کاغذی رولی نیز شهرت دارند، به دو صورت عمده و خرده به فروش می رسند که شیوه عمده آنها غالبا در تعداد بالا و در بسته بندی های چند قلو عرضه می شود که کمتزین تعداد آن ۲ قلو و بیشترین تعداد آن ۹ قلو است. سایز این دستمال ها معمولا از سایز دستمال های رولی کمی بزرگ تر بوده و برای استفاده در سرویس های بهداشتی هتل ها، بیمارستان ها، اماکن عمومی و یا روی میزهای بزرگ مکان های اداری و بانک ها مناسب است.

عمده فروشی های لوازم آرایشی و بهداشتی که هم به صورت آنلاین و هم حضوری فعالیت می کنند نیز از دیگر مراکز عرضه این کالا به شمار می روند و آن را به قیمت کارخانه ارائه می کنند البته به شرطی که تعداد محصول در هر پک از ۴ قلو به بالا و حتی از آن کمی بیشتر باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.