قهوه برای جلوگیری از سردرد در صبح شناخته شده است

در مورد دومین عنصر در این دم نوش جادویی، میوه مرکبات زرد تند، لیمو است شومیز یقه کراواتی شاید شنیده باشید که نوشیدن آب لیمو می تواند به کاهش وزن کمک کند، اما تاکید در اینجا باید روی کلمه دوم آن عبارت باشد نه کلمه اول.

دکتر سووا می‌گوید: «هیچ چیز جادویی در مورد لیمو وجود ندارد اسکاج قلاب بافی این در مورد هیدراته ماندن با نوشیدن آب است و لیمو فقط به آن طعم می‌افزاید.»

برخی از فرآیندهای بیوشیمیایی پیچیده پشت آن وجود دارد، اما اساسی ترین عنصر این است که نوشیدن آب شما را سیر نگه می دارد.

ما این سیگنال‌های گرسنگی را به مغزمان می‌رسانیم که اغلب سیگنال‌های واقعاً تشنگی هستند، اما بدن شما می‌داند که اگر به شما بگوید چیزی بخورید، در فرآیند غذا خوردن، عموماً آب مصرف خواهید کرد.

فقط با هیدراته ماندن، به طور کلی می توانید برخی از این سیگنال ها را خاموش کنید.

قهوه
و البته، این واقعیت ساده وجود دارد: “ماریان والش” متخصص تغذیه در فلوریدا خاطرنشان می کند: “اگر کسی با نوشیدن آب لیمو وزن کم می کند، ممکن است به این دلیل باشد که فرد نوشیدنی های شیرین شده با شکر را با آب لیمو جایگزین می کند.

کافئین در واقع یک عنصر در بسیاری از داروهای سردرد است تحقیقات نشان می‌دهد که این می‌تواند یک راه موثر برای جلوگیری از درد میگرن باشد با این حال، در برخی افراد کافئین در واقع محرک میگرن است، بنابراین باید واکنش بدن خود را بدانید.

همچنین، قهوه برای جلوگیری از سردرد در صبح شناخته شده است، عمدتا برای افرادی که با قطع نوشیدن قهوه دچار سردرد می شوند. لیمو ربطی به اینها ندارد.

یک بررسی اخیر نشان داد که قهوه برای لاغری شکم و پهلو و چای ممکن است خطر ابتلا به زوال عقل را کاهش دهد. باز هم خبری از لیمو نیست.
تقویت خلق و خو: یک فنجان قهوه بنوشید، ممکن است قیمت دستگاه لیوان کاغذی فوراً احساس بهتری پیدا کنید.

در واقع، یک مطالعه بزرگ نشان داد که زنانی که چندین فنجان قهوه در روز می‌نوشیدند نسبت به زنانی که کمتر از یک فنجان قهوه در روز می‌نوشیدند، میزان افسردگی کمتری داشتند.

 • منابع:
  1. Can Drinking Coffee With Lemon Help You Lose Weight? Experts Explore the Trend
 • تبلیغات: 
  1. معرفی انواع چاقو و کاربردهای آن
  2. با ما حتی در زمان خواب درآمد داشته باشید
  3. راز موفقیت مردی که برای خود شهرک ساخت
  4. کفش‌های چرم برای افراد شاغل!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.