فروش مستقیم دستمال کاغذی صد برگ در کشور

دستمال کاغذی ها از سلولز پنبه تهیه و تولید می شوند. سلولز پنبه هم بافت اصلی چوب است. در واقع دستمال کاغذی از تنه درخت ساخته می شود.

با اضافه کردن مواد مرغوب مانند چسب، مواد سفید کننده و سایر مواد شیمیایی لازم ماده خمیری شکل را طی مراحلی اضافه می کنند و نتیجه کار دستمالی نرم و انعژاف پذیر است که کاربردش در زندگی همه بسیار نشخص و واضح است. 

این سایت دستمال کاغذی صد برگ و دویست برگ را که با مواد مرغوب و توسط شرکت های معتبر تهیه و تولید شده را به مردم عرضه می کند. 

فروش مستقیم دستمال کاغذی صد برگ در کشور

دستمال کاغذی صد برگ به چه صورت تولید می شود؟

دستمال کاغذی صد برگ به چه صورت تولید می شود؟

تنه درختان را نازک می برند و سپس با مواد شیمیایی که فرمول خاصی دارد ترکیب می کنند. ترکیب حاصله به شکل خمیر درمی آید سپس این خمیرها را مراحل مختلفی را طی می کنند و سپس این خمیرها را تحت فشار نازک کرده و به دستمال کاغذی تبدیل می کند.

دستمال کاغذی ارزان ممکنه است از نوع درجه یک و یا دو باشد و مهم انعطاف پذیری و نرم بودن دستمال است.

دستمال کاغذی جدید که امروزه تولید می شود تیا معطر است و یا طرح و نقشه های زیبایی روی خودش دارد و این تنوع باعث می شود تا مشتری از این اجناس خوشش بیایید.

روز به روز تجهیزات و ماشین آلات تولیدی دستمال کاغذی ها پیشرفته تر می شود و دستمال کاغذی به دست آمده از آنها چه دولا باشد و چه سه لا نرم و منعطف هستند و پوست دست در تماس با آنها دچار حساسیت نمی شود و برعکس به پوست حس خوبی می دهد.

خرید انواع دستمال کاغذی صد برگ باکیفیت

خرید انواع دستمال کاغذی صد برگ باکیفیت

کیفیت دستمال کاغذی ها با هم متفاوت است. ممکن است دستمال کاغذی دو برگ باشد و کیفیتش از سه برگ بیشتر باشد. باید هنگام خرید دستمال کاغذی را لمس کرد و با نمونه های مشابه مقایسه کرد تا بهترین انتخاب را داشته باشیم.

علاوه بر خود دستمال کاغذی کیفیت جعبه و قاب آن هم از اهمیت بالایی برخوردار است. جعبه آن نباید از کارتن نازک و بی کیفیت باشد به طوری که با چند بار استفاده از لبه های خروجی دستمال کاغذی پاره شود و داخل جعبه اش بیرون بریزد یا دیده شود. 

البته کارخانجات به کیفیت جعبه ها بسیار دقت می کنند و اگر شرکت علامت استاندارد روی محصول داشته باشد چنین موردی پیش نخواهد آمد.

و شرکت از مراحل اولیه تا مراحل پایانی تهیه محصول را تحت نظر دارد و تمام مراحل کنترل کیفیت می شود و سعی می شود تا بهترین محصول را به مشتری عرضه کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.