فروش مستقیم دستمال کاغذی حوله ای

امروزه رعایت نظافت شخصی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بعد از شستشوی دست و تمیز کردن آن با انواع شوینده ها استفاده باید دست را خشک نمود. استفاده از حوله های دستی عمومی کاری معقول به نظر نمی رسد و دستمال کاغذی حوله ای گزینه بسیار مناسبی است. فروش مستقیم این محصول می تواند آن را با قیمت مناسب تری در اختیار شما قرار دهد. آیا با مشخصات این نوع دستمال و نحوه خرید آن آشنایی دارید؟

فروش مستقیم دستمال کاغذی حوله ای

مشخصات دستمال کاغذی حوله ای ضخیم

مشخصات دستمال کاغذی حوله ای ضخیم

اهمیت دادن به بهداشت فردی باعث شده است استفاده از حوله های نخی بسیار کمتر شود. امکان شستشوی حوله های نخی پس از هر بار استفاده وجود ندارد و به همین دلیل مکان مناسبی  برای رشد انواع میکروب ها و عوامل بیماری زا به شمار می آیند.

دستمال کاغذی حوله ای جایگزینی بسیار مناسب برای حوله های نخی می باشند. این دستمال ها دارای قدرت جذب آب بسیار بالایی هستند و به سرعت آب را به خود جذب می کنند.

بافت ساختاری این دستمال ها به گونه ای است که آب به راحتی بین تارهای الیاف سازنده وارد می شود. نوع ضخیم این دستمال ها دارای ظرفیت اشباع پذیری آب بسیار بالایی است و به همین برای خشک کردن دست های بسیار خیس مناسب هستند.

دستمال کاغذی ضخیم معمولا به صورت دو لایه در بازار وجود دارد تا قابلیت خشک کنندگی آب آن بالا برود. این دستمال  در رنگ سفید تولید شده و برخی از آنها دارای طرح های برجسته و یا گلدار رنگی می باشند و به همین دلیل از نظر زیبایی نیز می توانند متناسب با دکوراسیون سرویس بهداشتی یا آشپزخانه باشند.

این نوع دستمال ها در انواع 150، 200، 300 و 400 برگ دولا توسط تولید کننده به بازار مصرف عرضه می شود. 

نوع تک لایه این دستمال نیز می تواند در ضخامت بالا تولید و به بازار عرضه می شود.

خرید بی واسطه دستمال کاغذی حوله ای ارزان

خرید بی واسطه دستمال کاغذی حوله ای ارزان فروشگاه های عرضه انواع محصولات بهداشتی و سوپر مارکت های زنجیره ای می‌توانند از دستمال کاغذی حوله ای برای ایجاد تنوع در محصولات خود استفاده کنند.

برای خرید بی واسطه دستمال کاغذی ارزان حوله‌ای می توانید با مسئول فروش ما ارتباط برقرار کرده و پس از اطلاع از قیمت روز این نوع دستمال نسبت به سفارش مقدار مورد نظر اقدام کنید.

توجه داشته باشید که ما برای خریدارانی که به صورت عمده اقدام به سفارش این محصول می نمایند تخفیف ویژه‌ای در نظر گرفته ایم تا این دستمال با قیمت ارزان تری در اختیار آنها قرار گیرد. همچنین امکان ارسال سفارشات به هر نقطه‌ای از ایران در زمان کوتاهی ممکن می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.