فروش دستمال کاغذی حوله ای 4 لایه

دستمال کاغذی حوله ای بهترین و بهداشتی ترین وسیله برای پاکسازی پوست و جذب رطوبت است. این محصول در سایز و طرح و رنگ های مختلفی تولید می شود و توانسته هر سلیقه ای را با خود همراه کند.‌ مدل های حوله ای دارای بافتی متراکم و چند لایه هستند و سطح کیفی بالایی هم دارند. فروش دستمال کاغذی حوله ای ۴ لایه در نمونه های مختلف و به صورت تکی و عمده ای انجام می شود که هر کدام نرخ خاصی دارند.

فروش دستمال کاغذی حوله ای 4 لایه

ویژگی های دستمال کاغذی حوله ای

ویژگی های دستمال کاغذی حوله ای دستمال کاغذی حوله ای دارای ویژگی های منحصر به فردی بوده که در زیر به چند مورد از آنها اشاره می کنیم:

دستمال فانتزی دارای ساختاری منحصر به فرد هستند و به صورت ۴ لایه طراحی می شوند و قدرت جذب بالایی هم دارند و رطوبت را درون خود نگه می دارند.

این نمونه ها بسیار نرم و لطیف هستند و در زمان استفاده پوست را اذیت نمی کنند.

وزن آنها سبک است و جابجایی راحتی هم دارند و شما می توانید آن را در هر جایی قرار دهید.‌

این لوازم بهداشتی هستند و درون بسته بندی های استریل قرار می گیرند تا هیچ گونه آلودگی نتواند به درون آنها نفوذ کند.‌

مدل های حوله ای اصولا ضخیم هستند و بافت متراکمی دارند و از خود پرزهای اضافی پس نمی دهند.

از نظر شکل ظاهری به صورت ساده و رنگی می باشند و هر کدام طرفداران خاص خود را دارند.

از دیگر مشخصات می توان به ضد حساسیت بودن آنها اشاره کرد.

قیمت عمده دستمال کاغذی حوله ای

قیمت عمده دستمال کاغذی حوله ای قیمت دستمال کاغذی حوله ای که به صورت عمده به بازار عرضه می شود مناسب بوده و مقرون بصرفه است. قیمت این لوازم بهداشتی به کیفیت آنها بستگی دارد به گونه ای که هرچه این کالا از مواد اولیه با کیفیت تری تولید شود قیمت بالاتری دارد و اگر از مواد اولیه نا مرغوب تولید شود محصولی با کیفیت پایین تری تولید می شود و قیمت پایین تری را به خود اختصاص می‌دهد.

برای استعلام قیمت دستمال جیبی روش های مختلفی پیش روی مشتری قرار دارد و می تواند از طریق این سایت به راحتی نرخ های روز را مشاهده کند. این قیمت ها بر اساس کیفیت و نوع و نحوه و میزان فروش محصول مشخص می شود. به طوری که هر چه کیفیت بالاتر باشد علاوه بر کارایی و دوام و ماندگاری بیشتر ارزش بالاتری را هم در بازار به خود اختصاص می دهد.

قیمت در بازار در ایران ،تابع شرایط و موقعیت های خاصی می باشد که ممکن است درطول سال دارای نوسان های قیمت باشند. اگر فروش به صورت عمده انجام شود نرخ مناسب تری دارد و این امر باعث گرایش مصرف کنندگان به این شیوه عرضه شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.