فروش دستمال کاغذی جیبی فانتزی طرح کارتونی

در زمان های قدیم هنگام خشک کردن دست ها و صورت بعد از شستن با آب و صابون از حوله های نخی استفاده می شد, تا حتی هنگام پاک کردن اعضای بدن از هر گونه آلودگی از پارچه های معمولا نخی استفاده می شد تا این که با پیشرفت روز افزون علم و صنعت توانستند از چوب درختان طی مراحل خمیر سازی و… دستمال کاغذی ها را تولید کنند. دستمال کاغذی عمده فانتزی را معمولا نوجوانان برای داخل کیف و کوله های خود برای مدرسه, کلاس و مصارف بیرونی استفاده می کنند که بسیار با صرفه می باشد معمولا وسیله ای ضروری برای هر شخص است.

فروش دستمال کاغذی جیبی فانتزی طرح کارتونی

آشنایی با انواع دستمال کاغذی

آشنایی با انواع دستمال کاغذی

امروزه که سرانه مصرف دستمال کاغذی در کشور ما رو به افزایش است کارخانجات و تولید کنندگان زیادی در حال حاضر مشغول به تولید هستند.

انواع دستمال کاغذی با کاربرد های مختلف و برای مصارف مختلف تولید می شوند و هر نوع در جامعه طرفداران خاص خود را دارند.

دستمال های کاغذی توالت, دستمال های حوله ای کاغذی, دستمال کاغذی های آشپزخانه, دستمال کاغذی های رو میزی, دستمال های جیبی فانتزی, از انواع دستمال کاغذی ها هستند که افراد از آن ها در زمان های مختلف استفاده می کنند.

انواع دستمال اغذی های تولید شده همه بسته بندی های متفاوتی دارند مثلا دستمال های توالت بسته بندی دو یا چهار تایی دارد و یا دستمال های رو میزی معمولا به صورت تکی, شش تایی یا ده تایی بسته بندی می شود و هر کس بنابر نیاز و مصرفی که دارد می تواند ماهانه یا هفتگی خرید دستمال کاغذی خود را انجام دهد.

از آن جا که دستمال کاغذی ها با پوست بدن در ارتباط هستند همیشه هنگام خرید سعی کنید دستمالی با کیفیت و مرغوبیت بالا را اتخاب کنید و اگر کمی بیشتر هزینه کردید نکران نباش پوست شما ارزش نکه داری و محافظت را دارد.

شرکت پخش دستمال کاغذی جیبی فانتزی

شرکت پخش دستمال کاغذی جیبی فانتزی

دستمال کاغذی های جیبی معمولا دارای ده عدد دستمال سفید و تمیز با بسته بندی کاملا بهداشتی می باشد که دستمال جیبی طرح دار مناسب برای کیف دانش آموزان و کودکان می باشد.

دستمال کاغذی های جیبی با طرح بندی های متفاوت هم مخصوص کودکان و هم برای بزرگ سالان می باشد و انتخاب را برای بزرگ سالان راحت کرده.

شرک های زیادی در ایران در حال تولید دستمال مرطوب قوطی هستند که همگی از متریال مرغوب و با کیفیت برای تولید محصولات خود استفاده می کنند و همین امر باعث شده که دستمال کاغذی های ما از هر برند و شرکتی طرفدار داشته باشد و مردم از آن ها استقبال کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.