فروش دستمال کاغذی جعبه ای طرح دار

در قدیم افراد مجبور به استفاده از دستمال نخی بودند و مدام مجبور بودن تا این دستمال ها را برای استفاده مجدد بشویند؛ اما حالا ورود دستمال کاغذی به بازار، کار خیلی ها را راحت کرده و برای پاک کردن های سطحی، دیگر نیاز به پارچه نخواهند داشت. یکی از انواع دستمال کاغذی که در معرض استفاده و در نتیجه فروش بالا قرار گرفته؛ دستمال کاغذی جعبه ای است که در مدل های طرح دار موجود می باشد.

فروش دستمال کاغذی جعبه ای طرح دار

انواع مدل دستمال کاغذی جعبه ای

انواع مدل دستمال کاغذی جعبه ای همانقدر که استفاده از دستمال کاغذی اهمیت پیدا کرده و خیلی از افراد، حالا فقط برای تمیز کردن دست و صورت خود متوسل به این دستمال ها می شوند؛ انتخاب نوع مرغوب و مناسب این محصولات نیز حائز اهمیت فراوانی است.
چرا که یک دستمال کاغذی نامرغوب اگر از الیاف بد و بی کیفیت تشکیل شده باشد؛ در اثر استفاده روی پوست تاثیر نامطلوبی گذاشته و علاوه بر ایجاد حساسیت، ممکن است عوارض وحشتناک دیگری را برای آن به دنبال داشته باشد.
پس تا جایی که ممکن است باید دستمال کاغذی های درجه یک را تهیه نمود و استفاده کرد که در این صورت سلامتی مصرف کنندگان هم بیشتر تضمین خواهد شد.

حتماً می پرسید که بهترین نوع دستمال کاغذی چیست؟ در این مورد می توانیم به شما بگوییم که یکی از بهترین نوع این دستمال ها، دستمال کاغذی جعبه ای است که اصول استاندارد و بهداشت کامل برای ساخت آنها رعایت شده و به عنوان دستمال فانتزی با کیفیت شناخته شده اند.

اگر موافق باشید شما را با انواع مدل این دستمال ها آشنا نماییم که عبارتند از:

  1. دستمال کاغذی طرح دار جعبه ای: این دستمال ها با طرح های متنوع و زیبایی همراه بوده و در جعبه های کوچک و بزرگ موجود می باشند.
  2. دستمال کاغذی عطری جعبه ای: از عطر مطبوع و مناسبی برخوردار بوده و البته افرادی که دارای حساسیت های خاص هستند؛ بهتر است از آنها استفاده نکنند.
  3. دستمال کاغذی ساده: فاقد طرح و عطر بوده و با این وجود نسبت به دستمال های دیگر، ارزان تر اند.

قیمت دستمال کاغذی جعبه ای 3 لایه

قیمت دستمال کاغذی جعبه ای 3 لایه در معرفی یکی از دستمال جیبی خوب می توان به دستمال کاغذی 3 لایه اشاره کرد که هر چند با قیمت بیشتری نسبت به دستمال های دیگر به فروش می رسد؛ اما در عوض کیفیت و مشخصات بهتری را هم در خود جای داده است.
اگر بخواهیم به ذکر برخی از مشخصه های دستمال کاغذی 3 لایه جعبه ای بپردازیم؛ عبارت خواهند بود از:

  • مقاومت این دستمال ها نسبت به دستمال های دیگر، بیشتر بوده و بنابراین دیرتر پاره می شوند.
  • با توجه به سه لایه بودن، از انتقال آلودگی های درون دستمال جلوگیری کرده و از این نظر مطمئن ترند.
  • همچنین از عهده تمیز کردن به خوبی برآمده و با یک عدد از این دستمال ها می توان تا حد زیادی از یک سطح را تمیز کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.