فروشندگان دستمال کاغذی کارتونی بدون واسطه

دستمال کاغذی از جمله وسایل لازم در همه محیط ها برای تمیز کردن و خشک نمودن دست می باشد. این محصول کاربردهای بسیار متعددی دارد و به همین دلیل اغلب افراد در خانه، ماشین، کیف، محل کار و مکان های دیگر آن را همراه خود دارند.

دستمال کاغذی کارتونی یکی از اشکال عرضه این محصول به صورت مستقیم و بدون واسطه توسط فروشندگان برتر آن می باشد. خریداران عمده این محصول می ‌توانند در تماس مستقیم و بدون واسطه با این فروشندگان نسبت به استفاده از آنها اقدام کنند تا در اسرع وقت در اختیار آنها قرار گیرد.

فروشندگان دستمال کاغذی کارتونی بدون واسطه

مواد تشکیل دهنده دستمال کاغذی کارتونی

مواد تشکیل دهنده دستمال کاغذی کارتونی ماده اصلی به کار رفته در ساخت دستمال جیبی کارتونی چوب درختان هستند. این محصول پس از پوست کنی از درختان در کارخانه و تبدیل چوب آن به لایه های نازکی تولید می شود. این چوب ها به صورت قطعات کوچک چیپسی با ابعاد ۱ و ۱.۴ اینچ در می آیند.

در مراحل بعدی تکه چوب ها به همراه مواد شیمیایی مخصوص پخت شده و رطوبت چوب طی حرارت دادن کاهش می یابد. مخلوط به دست آمده که جهت تهیه دستمال کاغذی استفاده می شود سرشار از لیگنین، سلول، فیبر و غیره می باشد. این خمیر در سیستم های شوینده تمیز شده و در نهایت با استفاده از دستگاه های مخصوص و اضافه کردن چسب خاصی به خمیر به صورت رول های کاغذی در می آید.

هر چه مواد مورد استفاده در این محصول از قدرت و کیفیت بالاتری برخوردار باشند دستمال کاغذی تولید شده نیز رنگ سفید تر و سطح صاف تری پیدا کرده و از کیفیت بالاتری برخوردار خواهد بود.

خرید مستقیم دستمال کاغذی کارتونی

خرید مستقیم دستمال کاغذی کارتونی خرید دستمال کاغذی کارتونی به صورت مستقیم از فروشندگان آن به راحتی از طریق همین وب سایت امکان پذیر است. خرید از این وب سایت نقش واسطه ها را در افزایش قیمت این محصول برطرف نموده و علاوه بر این باعث عدم نیاز به مراجعه حضوری نیز خواهد شد.

فروشندگان دستمال فانتزی کارتونی انواع مختلف این محصول را در بخش محصولات سایت قرار داده تا مراجعه کنندگان در هر ساعت از شبانه روز با مراجعه به این بخش از سایت بتوانند انواع مختلف دستمال کاغذی را مشاهده نموده و از میان آنها گزینه های مورد نظر خود را انتخاب کنند.

خرید دستمال کارتونی از این سایت بسیار راحت است و باعث می شود که در هزینه ها صرفه جویی قابل توجهی شود و دستمال کاغذی با حداقل قیمت ممکن در اختیار خریداران قرار گیرد. این محصول را می ‌توان برای صادرات نیز درخواست نمود و در این صورت قیمت ارائه آن به دلیل سفارش در تعداد بالا ارزان تر خواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.