فروشنده عمده دستمال کاغذی حوله ای طرح لاکچری

فروشنده دستمال کاغذی حوله ای طرح لاکچری در وهله اول کارخانه های تولید کننده این محصول می باشند که پس از تولید اقدام به فروش عمده آن در بین خریداران می کنند البته این مراکز دارای نمایندگی های معتبر فروش در اقصی نقاط ایران می باشند و از طریق این مراکز نیز محصولی با کیفیت را با قیمتی ارزان و به صرفه در بین خریداران توزیع می کنند.

دستمال کاغذی لاکچری ارائه شده توسط این مراکز از مارک ها و برندهای معتبر ایرانی به شمار می آیند و از بالاترین کیفیت و مرغوبیت برخوردار می باشند.

فروشنده عمده دستمال کاغذی حوله ای طرح لاکچری

مشخصات دستمال کاغذی حوله ای 3 لایه سفید

مشخصات دستمال کاغذی حوله ای 3 لایه سفید دستمال کاغذی حوله ای ۳ لایه از جمله ملزومات بهداشتی مورد استفاده می باشد که دارای ویژگی ها و هم چنین ویژگی هایی به شرح ذیل می باشد:

  • این دستمال های کاغذی از الیاف سلولزی و یا الوان به دست آمده است، و به منظور رعایت شیوه نامه های بهداشتی به صورت یکبار مصرف مورد استفاده قرار می گیرد.
  • از دیگر مشخصات این محصول سطح چین خورده و یا به عبارتی طرح دار آن می باشد که این ویژگی موجب شده است که سطح تماس این دستمال با سطح دست افزایش یابد، و قدرت جذب این این دستمال نیز بالا می رود و پس از استفاده به دلیل سه لایه بودن دوباره به حالت اول بر می گردد.
  • این دستمال های حوله ای هم چنین بر اثر تماس با آب دچار از هم پاشیدگی و هم چنین پودر شدگی نمی شود، زیرا کم ترین میزان مواد شیمیایی در بافت خود می باشند.
  • این دستمال کاغذی حوله ای از الیاف سفید رنگ تشکیل شده و از جمله محصولات طبیعی به شمار می آیند.
  • این دستمال کاغذی ها دارای بافتی یکنواخت بوده و دارای پرز و کلوخه نمی باشد.
  • دستمال کاغذی سفید پس از تولید به وسیله رنگ های مجاز رنگ آمیزی می شوند.
  • این محصول هم چنین فاقد بوی نا متبوع و هم چنین لکه می باشد این محصول هم چنین در بسته بندی های استاندارد و معتبر در اختیار خریداران قرار می گیرد.

دستمال کاغذی حوله ای برای سرویس بهداشتی

دستمال کاغذی حوله ای برای سرویس بهداشتی دستمال کاغذی حوله ای به دلیل ضخامت و هم چنین نوع ساختار بافت آن موجب شده است که دارای کاربرد گسترده به خصوص در سرویس های بهداشتی می باشد زیرا این دستمال به دلیل ضخامت آن مانع از، از هم پاشیدگی دستمال می شود و دارای قدرت جذب بسیار بالایی می باشد به همین دلیل پس از خشک نمودن دست توسط این دستمال کاغذی ها پارگی نمی شوند.

این محصول هم چنین دارای اندازه ای بسیار استاندارد می باشد به همین یک ورق از این دستمال می تواند به صورت کامل دست را خشک بکند به همین دلیل از صرفه اقتصادی بسیار بالایی برخوردار می باشد.

این دستمال هم چنین از مواد اولیه ای تشکیل شده است که هیچ گونه ضرری برای بدن ندارد و هیچ گونه واکنشی با آب نمی دهد و به دنبال آن آسیبی به پوست دست وارد نمی کند. این دستمال هم چنین از قیمت بسیار مناسبی برخوردار می باشد به همین دلیل استفاده از آن در سرویس های بهداشتی بسیار متداول و رایج می باشد.

تولید کننده دستمال کاغذی حوله ای در اصفهان

تولید کننده دستمال کاغذی حوله ای در اصفهان تولید کننده دستمال کاغذی حوله ای در اصفهان در واقع مراکزی می باشند که پس از وارد نمودن متریال اولیه به خط تولید به وسیله تجهیزات پیشرفته و هم چنین در زیر نظر نیروی انسانی فعال در این زمینه تولید این دستمال را انجام می دهند.

این مراکز تولید دستمال کاغذی حوله ای را مطابق با دانش و تکنولوژی و استانداردهای جهانی انجام می دهند. در این زمینه برندها و هم چنین تولیدی های معتبری فعالیت می کنند که اسامی این مراکز از طریق مراکز پخش و فروش این محصول و هم چنین وب سایت های اینترنای معتبر فعال در این زمینه قابل استعلام و بررسی می باشد، البته نمایندگی های پخش و فروش فعال در این زمینه نیز از دیگر محل های در دسترس برای اطلاع از تولیدکنندگان این دستمال ها به شمار می آید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.