عرضه کننده دستمال کاغذی ۲۰۰ برگ

دستمال کاغذی ها جزء وسایل ضروری یک زندگی می باشد. از دستمال کاغذی استفاده های مختلفی می شود و کاربرد های گوناگونی دارند. دستمال کاغذی در مدل ها و بسته بندی های متفاوتی تولید می شود و هر کدام از آن ها ویژگی های هاص خود را دارند. در این بین، دستمال هایی وجود دارد که استفاده از آن ها بسیار دلپذیر و دلچسب است. دستمال کاغذی ۲۰۰ برگ جدید ترین محصول تولید شده در صنعت دستمال سازی است. عرضه کننده دستمال کاغذی ۲۰۰ برگ را در بسته بندی های متنوع و مختلف و همچنین طرح ها و جنس هایی چون یک لایه و دو لایه عرضه می کنند.

عرضه کننده دستمال کاغذی ۲۰۰ برگ

مشخصه مهم دستمال کاغذی ۲۰۰ برگ

مشخصه مهم دستمال کاغذی ۲۰۰ برگ دستمال های کاغذی های استاندارد و مرغوب از نیشکر ساخته و تولید می شوند و فاقد الیاف خرد شده می باشند. نیشکر ها رادر مقیاسی انبوه و گسترده جمع آوری کرده و سپس به مراکز و کارگاه ها و کارخانه های مخصوص به آن ها ارسال می کنند. در آن جا فعل و انفعالات خاصی بر روی نیشکر انجام شده و شیره آن را استخراج کرده و درون دستگاه های خاصی قرار می دهند تا چسبندگی و کشش سانی آن ها از بین برود و سپس آن ها را به دستگاه های جدید و خشک اضافه می کنند و به آن ها موادی اضافه می شود تا نرم و لطیف شود.

مشخصه مهم این دستمال های کاغذی بسیار زیاد بوده و یکی از بزرگ ترین مشخصه های آن ها لطافت و نرمی آن ها می باشد و استفاده از آن ها باعث بروز زبری بر روی پوست نمی شود. مشخصه بعدی این دستمال ها ضخامت و چند لایه بودن آن ها است که باعث می شود مقدار بیشتری آب را در خود حفظ کند.

فروش ویژه دستمال کاغذی ۲۰۰ برگ

فروش ویژه دستمال کاغذی ۲۰۰ برگ مرکز فروش دستمال، انواع دستمال های کاغذی ۲۰۰ برگ را در بسته بندی ها و شکل های متنوعی و خاصی تولید کرده و با کیفیت بالا و مرغوبیت خاص به فروش می رساند. این دستمال ها شکل های مختلفی دارند و یکی از پر فروش ترین آن ها، دستمال کاغذی عطر دار است. این دستمال ها ممکن است قطر ها و اندازه های متفاوت و جرم های گوناگونی داشته باشند. برای تهیه این دستمال های عطر دار و مرغوب می توان به نمایندگی های فروش آن ها مراجعه کرد.

قیمت نهایی این دستمال ها به عوامل مختلفی بستگی دارد. اولین و بزرگ ترین عامل چند لایه بودن آن ها است. دستمال های یک لایه قیمت ارزان تر و مناسب تری نسبت به دو لایه دارند و اقتصادی تر می باشند. عامل بعدی بسته بندی ها می باشد. بسته های پلاستیکی قیمت های مناسب ترین نسبت به نوع جعبه ای و کارتنی دارند. عامل بعدی تعداد دستمال ها است که در تعداد صد برگی، دویست برگی و پانصد برگی عرضه می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.