عرضه مستقیم دستمال کاغذی حوله ای ضخیم

دستمال کاغذی حوله ای یکی از انواع پرمصرف محصولات سلولزی و بهداشتی در سطح جامعه می باشد به سبب تجمع باکتری و میکروب در حوله ها به دلیل مصرف مداوم و خشک ‌نشدن کامل آنها، استفاده از دستمال کاغذی حوله ای ضخیم و نازک یکبار مصرف با داشتن قدرت جذب بالا، برای خشک کردن دست، جذب مایعات روی سطوح و ظرف ها و همچنین پاک کردن چربی آنها کاربردهای فراوانی دارد.

عرضه مستقیم دستمال کاغذی حوله ای ضخیم

کاربرد های دستمال کاغذی حوله ای

کاربرد های دستمال کاغذی حوله ای کاربردهای دستمال کاغذی حوله ای بسیار فراوان است. به دلیل کیفیت بالا و تولید و بسته بندی آن ها در شرایط کاملا بهداشتی، امروزه استفاده از این نوع محصولات سلولزی در اماکن مختلف مانند، منازل، رستوران ها، باشگاه های ورزشی، کافی شاپ ها، ادارات و دیگر محیط ها و برای مصارف گوناگون رواج بیشتری یافته، این نوع دستمال کاغذی ها در سایزها و ضخامت های گوناگون تولید و به بازار عرضه می گردند و برای خشک کردن دست ها، جذب آب و انواع مایعات از سطوح، ظروف، خشک کردن میوه ها پاک کردن لکه ها از روی آن ها قابل استفاده است، حتی از انواع دستمال کاغذی ضخیم می توان در بسته بندی ظروف و اشیاء نیز بهره برد.

از مزایای مصرف انواع دستمال کاغذی، افزایش سطح بهداشت و پاکیزگی بیشتر به دلیل یکبار مصرف بودن آنها است، این امر منجر به کاهش سطح آلودگی در مکان های مورد استفاده و سطح و ظرف ها می شود.  به همین دلیل از مصرف چند باره این کالای مفید پرهیز کنید، دستمال کاغذی حوله ای قیمت مناسبی نیز دارد و می توان آنها را همواره در سبد خرید خانوار در نظر گرفت.

تولید بهترین نوع دستمال کاغذی حوله ای

تولید بهترین نوع دستمال کاغذی حوله ای کارخانه های تولید محصولات سلولزی و بهداشتی متعددی در سطح کشور، اقدام به تولید و عرضه انواع دستمال کاغذی های رولی، ساده با ضخامت های متفاوت طرح ها و سایزهای گوناگون و همچنین در رنگ ها و بسته بندی های مختلف می کنند، از انواع این محصولات پرکاربرد، دستمال کاغذی حوله ای می باشد که برای شناخت بهترین نوع آنها بهتر است به چند نکته توجه کرد.

در تولید دستمال کاغذی مرغوب باید از الیاف سلولزی با کیفیت که شیارهایی در سطح خود دارند استفاده شده باشد تا باعث افزایش جذب رطوبت شود. اگر دستمال های کاغذی بعد و هنگام مصرف بصورت پودر تغییر شکل دهند، نمایانگر این نکته است که در تولید آنها از مواد شیمیایی فراوانی استفاده کرده اند. دستمال کاغذی حوله ای باید متشکل از دو یا سه لایه بهم فشرده باشد و با پرفراژ مناسب به راحتی هنگام مصرف کنده شده تا دیگر برگه های دستمال کاغذی پاره نشوند، خوشبختانه امروز در کشورمان تولید کنندگان موفقی در این زمینه در حال فعالیت می باشند که با رعایت اصول بهداشتی و استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه و تکنولوژی روز،  مبادرت به تولید و عرضه انواع دستمال کاغذی با کیفیت استاندارد می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.