عرضه دستمال کاغذی حوله ای ضخیم

دستمال کاغذی ضخیم ،حوله کاغذی یک حوله یک بار مصرف و یک بار مصرف ساخته شده از کاغذ است. 

در انگلیس ، حوله کاغذی برای استفاده از آشپزخانه همچنین به عنوان رول آشپزخانه ، کاغذ آشپزخانه ، حوله آشپزخانه و رول پلی شناخته می شود. 

برای مصارف خانگی معمولاً به صورت رول ورق های سوراخ دار فروخته می شود ، اما برخی از آنها در پشته های لایه های از پیش بریده شده و از قبل تاشو برای استفاده در وسایل حوله کاغذی فروخته می شوند. در ادامه می خواهیم به انواع دستمال کاغذی مرغوب و دستمال کاغذی حوله ای بپردازیم، پس با ما همراه باشید.

عرضه دستمال کاغذی حوله ای ضخیم

شناخت دستمال کاغذی مرغوب

شناخت دستمال کاغذی مرغوب برخلاف حوله های پارچه ای ، حوله های کاغذی یک بار مصرف هستند و در نظر گرفته شده است که فقط یک بار مورد استفاده قرار گیرند.

حوله های کاغذی آب را خیس می کنند زیرا کاملاً بافته می شوند و باعث می شود آب حتی بین لکه ها (اثر مویرگی) بین الیاف حرکت کند.

حوله های کاغذی اهداف مشابهی با حوله های معمولی مانند خشک کردن دست ها ، پاک کردن پنجره ها و سایر سطوح ، گرد و غبار و تمیز کردن لکه ها دارند.  حوله کاغذی اغلب در توالت های عمومی و خانگی  افراد به اشتراک گذاشته می شود ، استفاده می شود ، زیرا حوله های کاغذی معمولاً بهداشتی تر از خشک کن های دست گرم استفاده می شوند.

کاغذ از خمیر کاغذ بکر یا بازیافت شده ساخته شده است  که از محصولات چوبی یا فیبر استخراج می شود. آنها گاهی اوقات در طی فرایند تولید ، سفید می شوند تا رنگ کاغذ را روشن کنند.  معمول نیست که رولت های حوله های کاغذی شامل تصاویر پیچیده رنگی در هر مربع (مانند گل یا خرس عروسکی) باشند. اندازه رزین برای بهبود مقاومت مرطوب استفاده می شود.  حوله های کاغذی به صورت جداگانه بسته بندی می شوند و به صورت پشته فروخته می شوند ، یا روی یک رول مداوم نگهداری می شوند و در دو کلاس مجزا قرار می گیرند: داخلی و نهادی. بسیاری از شرکت ها حوله های کاغذی تولید می کنند. 

فروش عمده دستمال کاغذی ضخیم

فروش عمده دستمال کاغذی ضخیم حوله های کاغذی یک محصول جهانی با افزایش تولید و مصرف است.  دوم بودن در مصرف بافت فقط برای دستمال توالت ، تکثیر حوله های کاغذی که اغلب قابل بازیافت نیستند اثرات منفی جهانی بر محیط دارد که در مقاله بافت نشان داده شده است.

  با این حال ، حوله های کاغذی ساخته شده از کاغذ بازیافت شده وجود دارند ، و در بسیاری از فروشگاه ها فروخته می شوند.

سایر گزینه های بهتر حوله های معمولی یا خشک کن های دست ، خشک کن های دستی هستند. حوله های کاغذی سریعتر از خشک کن های دستی هستند: پس از تنها ده ثانیه ، حوله های کاغذی به 90٪ خشکی دست می یابند. از طرف دیگر خشک کن های هوای گرم 40 ثانیه طول می کشد تا به خشکی مشابه برسد.

مجموعه ما بزرگترین عرضه کننده دستمال کاغذی های ضخیم با کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد که می تانید با مشاوران فروش ما تماس بگیرید و خرید خود را مطمئن انجام دهید. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.