شرکت پخش دستمال کاغذی کیان

پخش دستمال کاغذی کیان توسط شرکت های معتبر مربوطه در انواع طرح و ابعاد مختلف به صورت عمده یا خرده انجام می شود و از آن جایی که در تولید این محصولات از بهترین مواد اولیه و پیشرفته ترین دستگاه ها استفاده شده است، این شرکت ها بسیار قابل اطمینان هستند و توانسته اند با پخش مناسب و به صرفه دستمال کاغذی از طریق فروشگاه های اینترنتی طرفداران زیادی را جلب کنند.شرکت پخش دستمال کاغذی کیان

فرآیند تولید دستمال کاغذی

فرآیند تولید دستمال کاغذی ۱_ همان طور که اطلاع دارید دستمال جیبی از چوب درختان حاصل می شود بدین صورت که ابتدا درختان پس از پوست گیری، به لایه های نازکی تبدیل می شوند هر چه برش ها نازک تر باشند بهتر است.

۲_ برای این که خمیر چوب سریع تر حاصل شود، لایه های بریده شده را به حالت چیپسی و قطعه های مساوی در می آورند.

۳_ در این مرحله فرآیند پخت و پز تکه های چوب انجام می شود به این صورت که چوب ها را به همراه مقدار قابل توجهی مواد شیمیایی ترکیب کرده و مواد حاصله به اجاق های فشار فرستاده می شود.

۴_ بر اثر پخته شدن مواد، بخش زیادی از رطوبت آن گرفته می شود و وزن مخلوط تا حدودی کاهش می یابد که شامل سلولز و مشتقات آن می باشد که در نهایت خمیر کاغذ تولید می شود.

۵_ در این مرحله خمیر کاغذ تولید شده جهت گرفتن سایر مواد شیمیایی چندین مرحله شستشو می دهند تا مایعی به نام روغن سیاه از آن گرفته شود.

۶_ کاغذ در این مرحله، سفید می شود بدین گونه که توسط سفیدکننده های گیاهی، رنگ حاصله از فیبر از بین می رود.

۷_ جهت تولید کاغذ انبار شده، خمیر مجددا با آب ترکیب شده و سپس توسط صفحات مشبکی که نقش گرفتن آب از خمیر را بر عهده دارند، به صفحات مات تبدیل می شوند و سپس به وسیله سیلندرهایی خشک می گردند.

۸_ طی فرآیندی کاغذ ها نرم و چین دار می شوند و سپس توسط دستگاه هایی بریده و دستمال فانتزی تولید می شود‌.

خرید مستقیم دستمال کاغذی اقتصادی کیان

خرید مستقیم دستمال کاغذی اقتصادی کیان بسیاری از نمایندگی های شرکت کیان زمینه خرید مستقیم دستمال کاغذی اقتصادی کیان را برای همه افراد فراهم کرده اند به این صورت که جهت حذف واسطه ها و کاهش قیمت خرید، مراکزی را در سرتاسر کشور برقرار نموده اند تا کسانی که دسترسی به اینترنت ندارند بتوانند مقدار احتیاجی خود را خریداری کنند.

امروزه خرید مستقیم محصولات مورد نظر از طریق شبکه های اینترنتی بسیار افزایش یافته و علت آن هم مزایای فراوان می باشد مثلا؛ تولیدکننده به طور مستقیم با خریدار ارتباط داشته و اطمینان کامل از کیفیت و مرغوبیت کالا حاصل می گردد علاوه بر آن قیمت ها بسیار مناسب هستند به طوری که با خرید عمده نیز به طور چشمگیری قیمت ها کاهش می یابند.

با خرید مستقیم می توان در هر زمان و مکان و بدون پرداخت هزینه های اضافه انواع دستمال کاغذی را تهیه نمود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.