شرکت توزیع دستمال کاغذی فله ای

دستمال کاغذی فله ای از محصولات بهداشتی ای است که در سالهای اخیر به سرعت جایگزین دستمال های پارچه ای شده و کمک شایانی به اقتصاد خانواده ها کرده است. این دستمال ها به جهت بسته بندی های با ابعاد بالا،کیفیت مناسب، تضمین قیمت و فروش بدون واسطه از کارخانه بسیار مورد استفاده و استقبال مردم قرار گرفته است. ازین رو مردم در اقشار مختلف تمایل دارد تا دستمال کاغذی را بصورت فله تهیه کنند. شرکت توزیع دستمال کاغذی فله ای

نحوه انتخاب دستمال کاغذی فله ای

نحوه انتخاب دستمال کاغذی فله ای عرضه دستمال کاغذی تقریبا در تمامی فروشگاه های لوازم بهداشتی، سوپر مارکت ها و فروشگاه های زنجیره ای صورت می‌گیرد.

برای خرید دستمال کاغذی باید نکاتی را رعایت کرد یکی از مهم ترین این نکته ها انتخاب‌ یک دستمال کاغذی با نام و برند معتبر است که بدانید کیفیت ساخت آن و متریال اولیه آن از مواد مرغوب و درجه یک است.

دستمال کاغذی های از یک نوع کاغذ بسیار نازک که با پرس وو فشار و غلتک کوبی رویه نرمی پیدا کرده اند و اصولا چند لایه هستند طی فرایند خمیر شیمیایی درست کردن از چوب درختان بدست می‌آید و به بازار ارائه می‌شوند.

درگذشته مردم از دستمال های پارچه ای و اشراف از دستمال های ابریشمی برای خشک کردن صورت و دست ها و یا حتی تمیز کردن بینی های خود استفاده می‌کردند این بسیار هزینه بر و تقریبا غیر بهداشتی بود با اختراع دستمال کاغذی این امر هزینه بر کم کم منسوخ شد و الان درصد خیلی ناچیزی از افراد دستمال پارچه ای استفاده میکنند.

دستمال کاغذی فله بدلیل بسته بندی هایی با ابعاد بالا و تعداد زیاد بسیار مقرون بصرفه است و در وقت شما برای خرید هر باره دستمال در بسته های کوچک صرفه جویی می‌شود. دقت کنید این بسته ها از دستمال هایی با ضخامت مناسب، نرمی و لطافت قابل قبولی تشکیل شده باشد.

جسم خارجی و اشغال در دستمال ها نباشد و بافت متراکم داشته باشد. دارای کپک بوی معطر زیاد یا بوی نامطبوع و رنگ های شیمیایی نباشند.

دستمال کاغذی بافت منسجم داشته باشد، مچاله و گوله گوله نباشد و مرطوب و سوراخ نیز نباشد و بسته بندیه های آسان مصرف داشته باشد تا دستمال براحتی خارج شود.

مراکز عرضه دستمال کاغذی فله ای

مراکز عرضه دستمال کاغذی فله ای برای خرید دستمال کاغذی فله ای به فروشگاه های توزیع دستمال کاغذی معتبر مراجعه کنید و با تضمین قیمت و کیفیت کالا یک محصول مقرون بصرفه و ممطئن را به منزل آورده. دستمال ها در انواع جیبی، رولی، فله ای و کاغذی و دستمال توالت در بازار عرضه می‌شوند و شما میتوانید به هر نوع که نیاز دارید با یک سرچ ساده از فروشنده معتبر آن خریداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.