شرکت توزیع دستمال کاغذی جعبه ای عمده

دستمال کاغذی که به وسیله ای برای تمیز کردن دست و صورت تبدیل شده و جزو نیازهای ضروری هر خانه ای به شمار می رود؛ توسط شرکت توزیع محصولات بهداشتی، به شکل های مختلفی عرضه گشته است. برای مثال می توان به دستمال کاغذی جعبه ای عمده اشاره کرد که در جعبه های کوچک و بزرگ 100 برگی و 200 برگی موجود بوده و حاوی استاندارد و بهداشت کافی می باشد.

شرکت توزیع دستمال کاغذی جعبه ای عمده

انواع دستمال کاغذی جعبه ای ساده و گلدار

انواع دستمال کاغذی جعبه ای ساده و گلدار یکی از مهمترین و پرکاربردترین محصولات بهداشتی سلولزی که پاکیزگی دست و صورت را می توان به آن سپرد؛ دستمال کاغذی می باشد.
از الیاف مرغوبی برای تهیه این محصول بهره گیری شده و بنابراین شاهد ارائه دستمال کاغذی های کاملاً بهداشتی در بازار می باشیم که البته به شکل جعبه ای به نمایش درآمده اند.
معمولاً دستمال کاغذی های جای گرفته درون جعبه، از بهداشت بیشتری برخوردار بوده و افرادی که کیفیت این دستمال ها برایشان مهم می باشد؛ می توانند این گزینه را انتخاب نمایند که نسبت به دستمال کاغذی های پلاستیکی، دارای امتیازات خیلی بیشتری اند و بنابراین به مصرف آنها توصیه بیشتری شده است.

اما از این نوع دستمال کاغذی، نمونه های متنوعی را می توان در بخش های مختلف بازار دید که هر یک متناسب با سلایق خاصی بوده و با وجود هر یک از آنها، بزرگترین هدیه یعنی پاکیزگی و بهداشت به افراد مصرف کننده هدیه داده خواهد شد.
در هر حال اگر بخواهیم انواع دستمال کاغذی جعبه ای را نام ببریم؛ شامل موارد زیر خواهند گشت:

  • دستمال کاغذی ساده: این دستمال ها فاقد طرح بوده و هم به صورت عطری و هم به شکل غیر عطری موجود می باشند.
  • دستمال کاغذی گلدار: طرح گل های ریز یا درشت روی این دستمال ها وجود داشته که به زیبایی آنها افزوده و بنابراین دستمالی تمام و کمال را در اختیار مصرف کنندگان قرار خواهد داد؛ از این دستمال با وجود طرح دار بودن آن می توان در مجالس و مهمانی ها هم استفاده کرد.

قیمت عمده دستمال کاغذی جعبه ای

قیمت عمده دستمال کاغذی جعبه ای اگر چه نود درصد دستمال کاغذی های جعبه ای موجود در بازار از نوع درجه یک و مرغوب می باشند؛ اما از میان آنها می توان چند عدد دستمال کاغذی نامرغوب را هم پیدا کرد که با قیمت عمده ارزان تری عرضه گشته اند؛ در هر صورت اول از روی قیمت این محصولات می توانید پی به کیفیت آنها ببرید.

هرچند نشانه های دیگری هم وجود دارند که با در نظر گرفتن آنها می توانید دستمال کاغذی مرغوب را سریع تر تشخیص داده و آنها را خریداری کنید؛ حتی اگر قیمت عمده آنها نسبت به دستمال های دیگر، بیشتر هم باشد؛ باز ارزش خواهد داشت.

در هر صورت اگر می خواهیم از دستمال کاغذی های جعبه ای درجه یک برای انتخاب بهره مند گردید؛ حتماً این نشانه ها را در نظر داشته باشید:

  1. دستمال هایی که با برند معتبرتری ارائه شده اند؛ دارای اطمینان بیشتری بوده و البته مرغوبیت بالاتری هم دارند.
  2. دستمال های کاغذی جعبه ای که از برگ های محکم و غیر نازک برخوردار می باشند و به راحتی در دست خرد یا پاره نمی شوند هم نشان از مرغوبیت کافی دارند.
  3. همچنین رنگ دستمال کاغذی هم گواه خوبی از کیفیت آن است که هر چقدر دارای رنگ شفاف تر و سفیدتری باشد؛ یعنی بهتر خواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.