سیب خشک در بازار گزینه مناسب برای از بین بردن انگل در حیوانات

سیب خشک در بازار به دلیل داشتن مواد معدنی به سلامت شما کمک می کند. طبق یافته های موسسه لینوس پاولینگ، هر نصف وعده سیب خشک 4 درصد از نیاز روزانه شما به پتاسیم را تامین می کند.

پتاسیم یک ماده معدنی است که برای نورون ها و فعالیت مغز ضروری است. به گفته موسسه سیب خشک که نصف فنجان سیب خشک، 8 درصد آهن مورد نیاز روزانه مردان و 3 درصد آهن مورد نیاز زنان را تامین می کند، مقداری آهن نیز دارد.

بدن از این آهن برای تولید گلبول های قرمز جدید استفاده می کند. گلبول های قرمز خون وظیفه رساندن اکسیژن به سلول ها را بر عهده دارند. علاوه بر این، سیب خشک حاوی مواد معدنی دیگری مانند مس، منگنز و سلنیوم است.

سیب خشک می تواند علائم رایجی مانند خشکی پوست، ترک خوردن، رنگ پریدگی و بسیاری از بیماری های مزمن و طولانی مدت پوست را از بین ببرد یا کاهش دهد.

لازم به ذکر است که این توانایی سیب خشک به دلیل وجود ریبوفلاوین (ویتامین B2)، ویتامین های C و A، مواد معدنی مانند آهن، منیزیم، کلسیم و پتاسیم است.

خوردن سیب خشک و حتی بوییدن سیب خشک می تواند فشار خون را کاهش دهد. این مطالعه نشان داد که تنها یک بوی سیب خشک باعث کاهش فشار خون در بیماران می شود.

اسیدهای موجود در سیب خشک باکتری ها را در حین جویدن از بین می برد و دندان ها و لثه ها را تمیز می کند. جویدن یک سیب خشک مانند استفاده از یک مسواک طبیعی است.

مطالعات نشان می دهد که سیب خشک می تواند ذرات غذایی باقی مانده روی دندان ها و لثه ها را پاکسازی کند و از پوسیدگی دندان و بیماری لثه جلوگیری کند. حتی کسانی که در گذشته از بیماری لثه رنج می‌بردند، می‌توانند از حجم بالای ویتامین C موجود در سیب‌های خشک بهره ببرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.