دستگیری سارقی به دلیل قاچاق کاپشن بچه گانه چرمی

 اگرچه کاپشن چرم به خوبی عایق بندی شده است اما در آن ماه های زمستانی که بخار رطوبت به دام افتاده می تواند خطرناک باشد، نباید بیش از حد خفه شود.

با این حال، بارزترین عنصر طراحی کاپشن چرم مارال، بند هایی است که در پانل جلویی قرار گرفته اند این تسمه‌ها که برای کمک به بهبود تهویه طراحی شده‌اند، به شما امکان می‌دهند زیپ اصلی را باز کنید بدون اینکه از نظر محافظت در برابر باران و باد زیاده روی کنید.

ژاکت پشمی ویدا پرو یکی از کیت های جدی است که می توانید تصور کنید در اعماق وحشی زمستان سوئد در خانه باشد.

این ژاکتی است که واقعاً ما را در اینجا تحت تأثیر قرار داده است نه فقط به دلیل عملکردش بلکه به دلیل طیف وسیعی از مواد سازگار با محیط زیست که برای آن استفاده کرده است.

از بین 30 مورد انتخاب شده برای راهنمای گرین گیر 2021، این شاید یکی از واجد شرایط ترین محصولات باشد.

شما پوسته ای دارید که ترکیبی از پلی استر بازیافتی و پنبه ارگانیک که با موم گرینلند برای مقاومت در برابر آب سازگار با محیط زیست درمان شده است.

کاپشن

سپس پرکننده عایق است که از ترکیب پشم بازیابی شده (پشم از صنعت گوشت که به سمت محل دفن زباله رفته بود) و یک پلاستیک زیستی ساخته شده از نشاسته ذرت ساخته شده است.

پارامو بنتو یک لایه بیرونی ضد باد، تنفسی و در عین حال محافظ است که برای شرایط نسیمی اما اغلب خشک در نظر گرفته شده است.

با این حال این یک بادگیر سبک و مینیمالیستی نیست در عوض این یک کاپشن پشم شیشه با ویژگی های کامل است که مجهز به یک لایه پمپ ناحیه بندی شده در کاپوت و شانه ها است که وقتی با پشم گوسفند پوشیده می شود، محافظت زیادی از باد و باران برای بدن به ارمغان می آورد.

کاپشن بچه گانه از پارچه ضد باد نیکواکس ساخته شده است که یک پلی استر محکم بافته شده با پوشش ضد آب نیکواکس است نرم، انعطاف پذیر و راحت است اگرچه کشش ندارد.

این یک لایه اضافی از محافظت در برابر آب و هوا را فراهم می کند و به دور کردن رطوبت از بدن کمک می کند و شما را از طریق بارندگی های سبک تا متوسط خشک و راحت نگه می دارد.

اگر باران بسیار شدید باعث خیس شدن ژاکت شد، می توانید مطمئن باشید که پارچه ها و نیکواکس از بین می روند تا از خشک شدن سریع آن اطمینان حاصل کنید.

 • منابع:
  1. Best Winter Coats Reviewed 2022
 • تبلیغات: 
  1. طریقه ورد جیوه به محیط زیست و خطرات آن
  2. تاثیرات مصرف پرتقال بر سلامت بدن انسان
  3. زندگی کوتاه تر از آن است که ثروتمند نباشید
  4. قاتل زنجیره ای با اعتراف به قتل ۵۰میلیارد دلار گرفت

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.