دستگاه مزوتراپی پوست موجب بسته شدن تمام کارخانجات تولید کرم های پوستی شد

یک روش پزشکی ضد پیری اخیر، به نام مزوتراپی بدون سوزن، در سال‌های اخیر بسیار محبوب شده است: این روش شامل تزریق دوزهای زیادی از ویتامین‌ها (A، B3 یا C) یا اسید هیالورونیک و عوامل رشد در عمق پوست است.

این روش که با استفاده از دستگاه مزوتراپی پوست انجام می شود (مزو به معنای وسط در یونانی) اولین بار توسط پزشکان مبتکر ضد پیری استفاده شد که شروع به تزریق مواد فعال برای جوان سازی و احیای پوست کردند.

دوزهای بالایی از مولکول‌های فعال که به عمیق‌ترین لایه‌های درم (مکان‌هایی که کرم‌های زیبایی نمی‌توانند به آنها دسترسی پیدا کنند) تحویل داده می‌شوند، فیبروبلاست‌ها را برای تولید کلاژن، الاستین و اسید هیالورونیک تحریک می‌کنند. این امر تنها پس از یک یا دو جلسه منجر به پوستی کاملاً تازه و درخشان می شود.

دستگاه مزوتراپی

تکنیک مورد قدردانی ستارگان هالیوود: مشهورترین پزشکان با مشتریانی که توافق می کنند یک بسته 3 ساعته را دریافت کنند و برای یک جلسه از این کوکتل محافظ پوست بیش از 500 یورو بپردازند.

کلاژن، الاستین و اسید هیالورونیک مولکول هایی هستند که به پوست خاصیت ارتجاعی و جوانی ظاهری می بخشند. اما با افزایش سن یا به دلیل تهاجم رادیکال های آزاد (نور بیش از حد خورشید، دود، مواد شیمیایی، آلودگی و غیره) از نظر کیفیت و کمیت کاهش می یابد که منجر به ایجاد چین و چروک، افتادگی پوست و لکه های پیری می شود.

بوتاکس: سم کوچکی است که انقباضات عضلانی را فلج می کند تا خطوط بیان را کاهش دهد. باید به عمق عضلات تزریق شود. اثرات آن تقریباً 6 ماه باقی می ماند. اسید هیالورونیک: مولکول طبیعی الاستیک، در نواحی فرورفتگی، عمدتاً چین های بینی و اطراف دهان تزریق می شود.

اثرات آن بین 6 تا 12 ماه باقی می ماند. مزوتراپی: کوکتل هایی از ویتامین ها و مواد فعال که در مناطق بزرگتر برای ایجاد تغییر پایدار تزریق می شوند. دستگاه مزوتراپی پوست همچنین می تواند برای حل کردن چربی ها از طریق پدیده لیپولیز استفاده شود.

پارادایم جدید در جوانسازی پوست: روش های تزریق بدون سوزن تزریق‌ها بسیار مؤثر هستند، اما همه این معایب مشترک دارند: درد دارند، باید تحت شرایط پزشکی سخت با محصولات تزریقی خاص که می‌تواند عوارض جانبی مانند التهاب و کبودی داشته باشد، تزریق شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.