خلال سیب زمینی خانگی هتل گراند تنها به اشراف فروخته می شود

دفعه بعد که هوس خلال سیب زمینی خانگی یا میان وعده ای کردید که بسیار آسان و فوق العاده خوشمزه است،آنها را در خانه تهیه نمایید آنها از بیرون ترد، در وسط لطیف و پر از طعم دودی و خوش طعم هستند.

و در حالی که آنها هوس هر سرخ پوستی را برآورده می کنند، اما درست کردن آنها اصلاً سخت نیست. شما فقط به 7 ماده نیاز دارید، که شامل نمک و فلفل است. به علاوه، آنها فقط به چند دقیقه آمادگی عملی نیاز دارند. فر بیشتر کار را برای شما انجام می دهد!

پس سس کچاپ را بشکنید! یا سس مایونز، یا سس چیپوتل، یا مزرعه این خلال سیب زمینی خانگی پخته رضایت بخش، خوش طعم، ساده و سرگرم کننده هستند. من فکر می کنم شما آنها را دوست خواهید داشت.

خلال سیب زمینی

در اینجا چیزی است که برای تهیه این خلال سیب زمینی خانگی نیاز دارید:

البته سیب زمینی! برای این دستور به سیب زمینی Russet نیاز دارید. به دلیل محتوای نشاسته بالایی که دارند، آنها را با بیرونی ترد و داخل بالش سبک و سبک طبخ می کنند.

روغن زیتون فوق بکر به سیب زمینی کمک می کند تا قهوه ای طلایی و در فر ترد شود. پودر سیر و پودر پیاز آنها طعم مرزه و اومامی را اضافه می کنند. پاپریکا دودی آنها به خلال سیب زمینی خانگی دود ملایمی می دهند و نمک و فلفل برای اینکه همه مزه‌ها پاپ کنند.

ابتدا سیب زمینی ها را خلال کنید. هر سیب زمینی را از طول نصف کنید. سپس، هر نیمه را به 4 قسمت یکسان برش دهید. هر کاری که انجام می دهید، آنها را پوست نگیرید! پوست سیب زمینی به آنها کمک می کند تا در فر واقعا ترد شوند.

بعد، خلال سیب زمینی خانگی را مزه دار کنید. آنها را با پودر سیر، پودر پیاز، پاپریکا و نمک در یک کاسه بزرگ قرار دهید. سیب زمینی چاشنی شده را روی یک ورقه پخت با کاغذ روغنی قرار دهید

در نهایت، پخت! سیب زمینی ها را به صورت یک لایه روی دو ورقه پخت با کاغذ روغنی بچینید. در دمای 425 درجه فارنهایت به مدت 40 تا 45 دقیقه بپزید، خلال سیب زمینی خانگی را برگردانید و تابه ها را تا نیمه زمان پخت بچرخانید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.