خرید کلی دستمال کاغذی توالت

امروزه از انواع دستمال کاغذی توالت برای حفظ بهداشت شخصی در سطح وسیعی استفاده می شود. شاید برای برخی از مصرف کنندگان بین نمونه های تولیدی هیچ تفاوتی وجود نداشته باشد. با توجه به تنوع تولید این محصولات ما قصد داریم به معرفی چهار نمونه از پرمصرف ترین انواع دستمال کاغذی بپردازیم. همچنین قیمت خرید و فروش عمده برندهای مختلف را بررسی می کنیم.

خرید کلی دستمال کاغذی توالت

انواع مختلف دستمال کاغذی

انواع مختلف دستمال کاغذی دستمال کاغذی به محصولی ساخته شده از الیاف بسیار نازک و ظریف پنبه ای می گویند که برای رعایت بهداشت شخصی و عمومی مورد استفاده قرار می گیرد. در این میان طی سالهای اخیر استفاده از دستمال توالت های یا همان کاغذ توالت سیر صعودی داشته است.
فاکتورهای مهمی مانند نرمی و لطافت دستمال ها، بافت نازک و ظریف آنها و مقاومت در برابر رطوبت از جمله معیارها و ویژگی های هستند که باعث تمایز برخی برندهای تولید می شوند. اگر به فروشگاه های عرضه کننده سری زده باشید، انواع دستمال کاغذی در اشکال مختلف رولی و بسته ای با قیمت های مختلف دیده اید. به طور کلی این محصولات از نظر درجه کیفی و مواد اولیه تولیدی تنوع بسیار زیادی دارند. چهار نمونه از بهترین انواع دستمال کاغذی موجود در بازار عبارتند از:

  • دستمال کاغذی دولایه: دستمال های معمولی و پرمصرف را شامل می شوند که مقاومت نسبتاً قابل قبولی در برابر رطوبت دارند.
  • دستمال کاغذی سه لایه: به دستمال های چند لایه نیز معروف هستند که ضخامت مناسبی دارند. جذب زیاد مایعات و ماندگاری بالا از مزیت آنها است.
  • دستمال کاغذی اقتصادی تک لایه: بسیار نازک بوده و به علت قیمت ارزان و اقتصادی اغلب در مراکز اداری و عمومی مورد استفاده قرار می گیرند.
  • دستمال کاغذی بازیافتی: به دستمال های بدون کلر نیز معروف هستند که دارای رنگ قهوه ای هستند. میزان کلر موجود در این محصولات بسیار ناچیز است.

فروش عمده دستمال توالت

فروش عمده دستمال توالت انواع دستمال توالت نیز از جنس مواد اولیه بکار رفته در تولید دستمال کاغذهای ساخته می شوند. با توجه به این مورد می توان گفت که قیمت فروش هر بسته با توجه به درجه کیفی آنها متفاوت است. البته حجم بسته بندی و تعداد هر برگ دستمال در رول ها نیز عاملی در تعیین قیمت ها هستند.
با توجه به تنوع تولید این محصولات با برندهای مختلف داخلی و عرضه انواع دستمال کاغذی توالت با برندهای خارجی برای خرید باید از طریق تامین کنندگان مستقیم اقدام به ثبت سفارش نمود. امروزه خرید و فروش عمده دستمال آنلاین از طریق نمایندگان پخش بهترین راهکار برای تهیه برندهای درجه یک با کمترین قیمت ممکن هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.