خرید دستمال کاغذی خودرو

خرید دستمال کاغذی خودرو در سایزهای مختلف و طرح های متنوع را می توانید به صورت اینترنتی و از طریق سایت ما انجام دهید. دستمال کاغذی های مورد استفاده در ماشین، از نظر ابعاد کوچکتر از انواع مشابه می باشند. جهت خرید محصول کافیست به سایت ما مراجعه و آن را با قیمت مناسب سفارش دهید. خرید را می توانید بدون محدودیت زمانی و در همه اوقات شبانه روز انجام دهید.

خرید دستمال کاغذی خودرو

مشخصات دستمال کاغذی خودرو طرح دار

مشخصات دستمال کاغذی خودرو طرح دار

دستمال کاغذی خودرو از جمله ملزومات نظم دهنده به خودرو تلقی می شود که انواع طرح دار آن در سایزهای مختلفی تولید و عرضه می شود. دستمال خودرو طرح دار اشکال متفاوتی دارد. تنوع در طرح، رنگ و سایز این نوع دستمال کاغذی ها سبب می شود، مشتری قدرت انتخاب بیشتری در زمان خرید داشته باشد.

اندازه متفاوت این نوع دستمال کاغذی ها سبب می شود بتوان آن را در قسمت های مختلف خودرو جای داد. اما به طور معمول آنها را برای نصب روی آفتابگیر خودرو طراحی می کنند.

جنس دستمال کاغذی های طرح دار از کاغذهای تیشو درجه یک است. به همین علت هم نرم و لطیف و هم بدون پرز است و به راحتی می توان از آنها در داخل خودرو برای تمیز کردن قسمت های مختلف ماشین هم استفاده نمود. معمولا آن را در داخل جعبه قرار می دهند.

جعبه دستمال کاغذی از جنس های مختلفی چون چرم، پلاستیک و… بوده و وزن کمی دارد. سبکی و جابه جایی آسان مهمترین ویژگی های آن محسوب می شود. به کمک بندهایی که در پشت آن تعبیه شده، به راحتی می توان دستمال را از سقف یا آفتابگیر خودرو آویزان و از آن استفاده کرد.

پخش دستمال کاغذی خودرو

پخش دستمال کاغذی خودرو

پخش دستمال خودرو هم به صورت عمده و هم خرده انجام می گیرد. اگر خریدار عمده هستید و می خواهید در هزینه ها صرفه جویی کنید، می توانید آن را به صورت اینترنتی و از طریق سایت سفارش دهید. دستمال کاغذی مناسب خودرو طرح های متنوعی دارد و در فروش آنلاین تلاش شده تا بیشترین تنوع به بازدیدکنندگان عرضه شود. لذا مشتری می تواند با صرف زمان کمتر و بدون نیاز به مراجعه حضوری، بر اساس سلیقه و نیازی که دارد، دستمال کاغذی را انتخاب و خریداری کند.

پخش آنلاین این مزیت را دارد که محصول بدون واسطه به دست مشتری می رسد. به دلیل آنکه فروش مستقیم صورت می گیرد، قیمت های درج شده زیر نرخ بازار آزاد است. لذا خریدار با برگزیدن این شیوه از خرید در واقع با یک تیر دو نشان زده است. هم در وقت خود صرفه جویی نموده و هم با قیمت ارزانتری خریدش را انجام داده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.