تولید کننده دستمال کاغذی مدل اقتصادی

مجموعه ما مدت زیادی است که در زمینه تولید ملزومات بهداشتی از جمله دستمال کاغذی فعالیت دارد و در این زمینه دارای سابقه ای طولانی است.

دستمال کاغذی اقتصادی یکی از پر طرفدار ترین و پر فروش ترین محصولات تولیدی ما می باشد که سعی کرده ایم آن را با بالا ترین کیفیت ممکن تولید کنیم.

در این صنعت استفاده از مواد اولیه با کیفیت حرف اول را می زند به همین جهت ما همیشه بهترین مواد اولیه را تهیه می کنیم تا بتوانیم بهترین اجناس را تولید و وارد بازار کنیم. 

تولید کننده دستمال کاغذی مدل اقتصادی

مزایای دستمال کاغذی اقتصادی

مزایای دستمال کاغذی اقتصادی امروزه خرید دستمال کاغذی اقتصادی بین تمامی مردم بسیار رایج شده است و این موضوع چند دلیل دارد که در ادامه به شرح آن دلایل خواهیم پرداخت.

این دستمال کاغذی ها همانطور که از نامشان پیدا است صرفه اقتصادی بالایی برای افرادی که دستمال کاغذی زیادی مصرف می کنند دارند زیرا در یک بسته از آن ها تعداد بالایی دستمال کاغذی وجود دارد اما نسبت به بقیه انواع دستمال کاغذی قیمت بسیار مناسب تری را دارا می باشند.

این دستمال کاغذی ها را می توان از بسته پلاستیکی خود خارج کرد و در جعبه دلخواه گذاشت و از آن جایی که امروزه خیلی از خانواده ها سطل زباله و جعبه دستمال کاغذی ست تهیه می کنند این دستمال کاغذی ها بهترین گزینه برای آن ها است. 

این دستمال کاغذی ها جعبه ندارند و فقط یک بسته بندی پلاستیکی ساده دارند و از این رو قیمت بسته بندی که روی قیمت دستمال ها حساب می شود بسیار پایین می باشد. 

از این دستمال ها در مکان هایی مانند آرایشگاه ها و مکان هایی از این قبیل که مصرف دستمال کاغذی زیادی است استفاده می کنند. 

البته نا گفته نماند که اگر قصد خرید دستمال کاغذی اقتصادی دارید سعی کنید از برند های معتبر آن را خریداری بفرمایید تا مطمئن باشید که در فرآیند تولید آن بهداشت رعایت شده است. 

پخش عمده دستمال کاغذی اقتصادی

پخش عمده دستمال کاغذی اقتصادی قیمت دستمال کاغذی اقتصادی بستگی به تعداد بسته ها در هر پلاستیک بزرگ دارد زیرا این محصولات به صورت عمده به فروش می رسند و تک فروشی ندارند.

قیمت مواد اولیه تولید این دستمال ها بسیار افزایش پیدا کرده است اما ما سعی کردیم که قیمت محصولات خوود را فقط کمی بالا ببریم و کیفیت خود را حفظ کنیم تا بتوانیم موجب رضایت مشتریان عزیز شویم.

شما عزیزان می توانید از هر کجای کشور اقدام به سفارش این محصول بکنید تا ما آن ها را برای شما ارسال کنیم.

شما خریداران محترم می توانید جهت اطلاع از قیمت ها و ثبت سفارشات خود با واحد فروش ما در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.