با اضافه کردن بادام پوست کاغذی خارجی به شامپو بیماری های پوستی را درمان کنید

درختی که در کتاب مقدس کره ای به صورت زردآلو آمده است در واقع بادام پوست کاغذی خارجی است. نام عبری این درخت Sheked است که به معنای “تکان دادن و بیدار کردن” است.

از آنجایی که شکوفه های بادام پوست کاغذی خارجی مانند اولین نشانه از آمدن فصل خشک در اسرائیل است، به این معنی است که همه درختان را تکان می دهند تا برای فصل خشک آماده شوند.

از بلندی ها خواهند ترسید، از جاده ها شگفت زده می شوند، درختان زردآلو شکوفا می شوند، ملخ ها بار بار می شوند و شهوت ها از بین می روند، زیرا مردم به خانه های ابدی خود باز می گردند و عزاداران می آیند و می روند. در کوچه ها انجام می شود.»

بادام

اولین گلی که در اسرائیل بهار را اعلام می کند، گل بادام است. گل‌های بادام به رنگ سفید شکوفا می‌شوند و وقتی به کوه‌های اورشلیم نگاه می‌کنید، گل‌های بادام که به رنگ سفید در بین جنگل‌ها شکوفا می‌شوند واقعا دیدنی هستند.

در متن، رنگ سفید گل بادام و رنگ موی خاکستری در دوران پیری مقایسه شده است. از طبیعت گل بادام هم می گوید، یک روز که بیرون می روید می بینید که ناگهان تمام شهر پوشیده از گل بادام است. به عبارت دیگر، بادام در یک لحظه شکوفه می دهد.

همچنین به معنی مضمون اصلی جامعه 12: 5 این است که پیری در یک لحظه نزدیک می شود و مانند گل بادامی خواهد بود که در یک لحظه شکوفا می شود.

«روز بعد، هنگامی که موسی وارد خیمه شهادت شد، دید که عصای هارون که برای خانه لاوی بیرون آورده بود، جوانه زده و جوانه زده، شکوفا شده و بادام تولید کرده است» .

چرا درختی که روی میله هارون می روید بادام است؟ در زبان عبری، بادام را Sheked می نامند و ریشه آن «غیرت» یا «نگهداری» یا «بیداری» است. در این متن اختلاف است که چرا بادام (شکه) روی میله هارون جوانه زد.

در تعبیر حاخام ها با استناد به رابطه شکد (بیداری) و کاهن توضیح می دهند، زیرا کار کاهن این است که همه اسرائیل را در پیشگاه خداوند بیدار کند، بنابراین گفته می شود که عصای هارون با بادام (شکد) شکوفا شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.