با استفاده از کمپرسور کولر پژو 206 تیپ 2 می توانید در کویر برف را تجربه کنید

برخی از شاخص های فوری مبنی بر اینکه مشکلی در کمپرسور کولر پژو 206 تیپ 2 شما وجود دارد عبارتند از:

صداهای عجیب و غریب: ممکن است ناشی از ساییدگی یا شکستگی تسمه قرقره ها باشد. چندین مشکل دیگر وجود دارد که ممکن است نیاز به رسیدگی فوری داشته باشد.
بوی سوختگی: احتمالا سیم کشی کمپرسور کولر پژو 206 تیپ 2 آسیب دیده یا سوخته است.
نشت داشبورد: گرفتگی شیلنگ یا تخلیه ممکن است مقصر باشد. سن و رطوبت نیز می تواند باعث نشت سیستم شود.
برای علائم و نشانه های بیشتر اینجا را بخوانید.

در صورت مشاهده هر یک از این موارد، ضروری است که مشکل در اسرع وقت برطرف شود. Natrad دارای مجموعه ای از کیت های کمپرسور کولر پژو 206 تیپ 2 مناسب برای بیش از 200 خودرو است.

کمپرسور

ماشین خود را به متخصصان خنک کننده در Natrad بیاورید. با شبکه ای از فروشگاه ها در سراسر کشور، می توانید مکان مناسبی را در نزدیکی خود پیدا کنید.

کاری که ما انجام خواهیم داد:

یکی از تکنسین های واجد شرایط تهویه مطبوع خودرو از تجهیزات آزمایشی روی ماشین شما برای اندازه گیری فشارهای داخلی سیستم و شروع به تشخیص مشکل استفاده می کند.
کل سیستم تهویه مطبوع خودروی شما برای یافتن اجزای خراب و تعیین اینکه آیا سایر قطعات آسیب دیده یا آلوده شده اند بازرسی می شود.
در صورت لزوم، گاز مبرد موجود در سیستم تهویه مطبوع شما قبل از برداشتن قطعات برای تعویض یا تمیز کردن، استخراج و ذخیره می شود.
تمام قطعات پس از فروش ما یا مطابق با مشخصات تجهیزات اصلی هستند یا از آنها فراتر می رود. کاتیون ها و تمامی کارها و قطعات ما با گارانتی سراسری پشتیبانی می شود.
با مونتاژ مجدد سیستم تهویه مطبوع، مقدار صحیح مبرد و روغن اضافه خواهد شد. با Natrad با شماره 131 723 تماس بگیرید یا نزدیکترین مکان خود را در اینجا بیابید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.