بازرگانی دستمال کاغذی جعبه ای عمده

دستمال کاغذی جعبه ای عمده موضوعی است که در این مقاله قصد داریم پیرامون آن صحبت کنیم. دستمال کاغذی های موجود در بازار انواع گوناگونی دارند که یکی از آنها دستمال های جعبه ای می باشد. در این مقاله، علاوه بر بررسی ویژگی های دستمال کاغذی های جعبه ای به بحث در مورد انواع دستمال کاغذی عطری و بازرگانی خرید دستمال نیز خواهیم پرداخت.

بازرگانی دستمال کاغذی جعبه ای عمده

مشخصات انواع دستمال کاغذی جعبه ای 300 برگ

مشخصات انواع دستمال کاغذی جعبه ای 300 برگ دستمال کاغذی در سایزها، رنگ ها و مدل های گوناگونی اعم از جعبه ای، رولی و لوله ای تولید و روانه بازار می شود. دستمال کاغذی جعبه ای خود بر اقسام و اندازه های خاصی است که هر یک به هدف ویژه ای تولید می شود و به بازار عرضه می گردد. دستمال کاغذی های جعبه ای مستطیل شکل که در ابعاد متوسط و معمولی تولید می گردند، بیشتر در منازل، ادارات، بانک ها و رستوران ها مورد استفاده قرار می گیرند.

نوع دیگری از دستمال کاغذی جعبه ای دستمالی است که در اندازه های مکعبی ۲۰۰ برگ یا ۳۰۰ برگ دو لا تولید می شود و در اتومبیل کاربرد دارد. این نوع دستمال ها خود از حیث رنگ بندی و ضخامت الیاف به کار رفته در آن خود انواع مختلفی دارد. اما لازم به ذکر است که معمول ترین و رایج ترین نوع آن دستمال های دو لایه سفید و بدون طرح و نقش خاص می باشد.

دستمال های جعبه ای اغلب بسته به نوع شرکت و سازنده آن دارای جعبه هایی با رنگ بندی و طرح و نقش متفاوت و متنوع تولید می شوند و در ۱۰۰ برگ دو لایه، ۲۰۰ برگ دو لایه و ۳۰۰ برگ دو لایه ساخته می شوند. دستمال های عطری اگر به صورت رولی تولید گردند خود در رنگ های متنوع عرضه می شوند و چنانچه به صورت جعبه ای تولید شوند هم خود دستمال و هم جعبه های آن رنگ بندی مختلف خواهد داشت.

دستمال کاغذی های جعبه ای چه عطری باشند چه ساده محصول تولید داخل هستند و با قیمت ها، حجم ها و تنوعات گوناگون ارائه می گردند و از لحاظ کیفیت و مرغوبیت تقریبا جملگی در رده بالایی قرار داشته و همواره رضایت مشتریان را جلب نموده اند.

مقایسه دستمال کاغذی جعبه ای عطری با ساده

مقایسه دستمال کاغذی جعبه ای عطری با ساده دستمال کاغذی عطری نوعی دستمال کاغذی است که رایحه دار بوده و از ضخامت بیشتری در قیاس با سایر انواع دستمال کاغذی ساخته می شود. جنس آن حاوی اندکی رطوبت است و در غالب موارد برای پاک کردن آرایش صورت و زدودن گرد و غبارهای نشسته بر سطح پوست صورت مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع دستمال کاغذی در انواع جعبه ای، کیفی و جیبی تولید می شود. اما شایان ذکر است که نوع عطری جعبه ای به مراتب از نوع جعبه ای ساده کوچک تر بوده و به صورت بسته های چند عددی در اختیار فروشگاه ها و مراکز توزیع و عرضه قرار می گیرد.

از جنبه قیمت گذاری نیز تفاوتی برجسته میان دستمال های جعبه ای ساده و عطری وجود دارد. نا گفته پیداست که دستمال های عطری به دلیل برخورداری از رطوبت و رایحه دارای قیمت بیشتری نسبت به دستمال های جعبه ای است.

فروش کلی دستمال کاغذی جعبه ای عمده

فروش کلی دستمال کاغذی جعبه ای عمده فروش کلی دستمال کاغذی جعبه ای عمده به دو شیوه تک فروشی، بسته ای، خرده و عمده ای و هم از طریق حضوری و هم از طریق اینترنتی صورت می پذیرد. مراکز توزیع، پخش و فروش انواع دستمال کاغذی از هر نوعی که باشد سوپر مارکت ها، هایپر مارکت ها و فروشگاه های زنجیره ای می باشد که این محصول را در پک های دو قلویی، چهار قلویی، شش قلویی و نه قلویی به فروش می رسانند.

فروش کلی این کالا به شیوه ای است که در فصول خاصی از سال با نرخ تولید و یا با تخفیف های ویژه انجام می گیرد و برای فروشنده مقرون به صرفه و برای خریدار مناسب می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.