بازرگانی خرید دستمال کاغذی جعبه ای عمده

بازرگانی خرید دستمال کاغذی جعبه ای عمده موضوعی است که در این مطلب به بحث و بررسی آن خواهیم پرداخت.

دستمال کاغذی جعبه ای، دستمال کاغذی فلکسی، پک دستمال کاغذی و توزیع دستمال کاغذی از جمله موضوعات مرتبط دیگری است که در ادامه پیرامون آن صحبت خواهیم کرد.

بازرگانی خرید دستمال کاغذی جعبه ای عمده

سه مشخصه دستمال کاغذی جعبه ای باکیفیت

سه مشخصه دستمال کاغذی جعبه ای باکیفیت دستمال کاغذی محصولی است که از تیشوها، کاغذها و متریال های متعددی با درجه کیفی و مرغوبیت متفاوت تولید و روانه بازار می شود.

این محصول در دو نوع رولی و جعبه ای در فروشگاه های لوازم بهداشتی، سوپر مارکت ها و بازار موجود است و نوع جعبه ای آن خود در سایزها و رنگ های مختلفی تولید و عرضه می شود.

دستمال کاغذی جعبه ای با درجات کیفی متفاوتی وجود دارد و نوع با کیفیت آن دارای مشخصاتی است که در ادامه به آن می پردازیم. دستمال کاغذی جعبه ای با کیفیت معمولا لطافت و نرمی بیشتری دارد، ضخامت جعبه آن از سایر جعبه ها بیشتر است، متریال به کار رفته در تولید دستمال به گونه ای است که در اثر تماس با رطوبت و عرق، پودر یا ریز ریز نمی شود و تکه های آن روی صورت و بدن نمی ماند.

افزون بر آنچه گفته شد، دستمال های جعبه ای با کیفیت اغلب در رنگ های گوناگونی از قبیل سبز پسته ای، صورتی روشن، آبی آسمانی و سفید ساده و یا طرح دار تولید می شود و همواره از هر رنگ و تیشویی که باشد لطافت و کیفیت بالایی دارد و قیمت آن از سایر دستمال های جعبه ای با حجم و سایز یکسان به مراتب بیشتر است.

شایان ذکر است که اندازه و ظاهر جعبه دستمال های جعبه ای به صورت مکعب مستطیل و یا مکعب مربع است که نوع مستطیلی آن برای روی میز و نوع مربعی آن برای استفاده در اتومبیل و بالاخص روی داشبورد یا سقف ماشین مناسب می باشد.

این جعبه ها استاندارد بوده و کیفیت و قیمت هر یک از برندی تا برند دیگر متفاوت است.

دستمال کاغذی فلکسی پک 10 عددی

دستمال کاغذی فلکسی پک 10 عددی دستمال های فلکسی آن نوع از دستمال های سفیدی است که در اندازه جعبه تولید می شوند اما نحوه تولید و عرضه آن ها به صورت جعبه نیست بلکه به شیوه پک های ۲ عددی، ۴ عددی، ۶ عددی، ۸ عددی و ۱۰ عددی و در کیسه های پلاستیکی شفاف می باشد.

این نوع دستمال ها معمولا به صورت ساده و به رنگ سفید تولید می شوند و محصول شرکت هایی با برندهای خاص و در عین حال معتبر هستند.

اغلب دارای ۲۰۰ برگ دو لایه بوده و جنس آن ها از پنبه می باشد. لذا لطافت و نرمی خاصی دارد و مناسب برای جذب رطوبت و عرق صورت است.

این کالا صرفا به شکل جعبه ای و نه رولی تولید می شود و می توان پس از باز کردن پک پلاستیکی آن برگ های دو لایه را یکی یکی برداشت و داخل جعبه قرار داد چرا که سایز دستمال های فلکسی استاندارد و مناسب برای قرارگیری در جعبه می باشد.

پک های ۱۰ عددی دستمال های فلکسی غالبا در بازارها و نمایندگی های پخش محصولات دستمال کاغذی قابل تهیه است و با این تعداد عمدتاً به صورت عمده و با قیمتی به مراتب پایین تر و ارزان تر از پک های تک عددی یا چند عددی در سوپر مارکت ها و فروشگاه های لوازم بهداشتی عرضه می شود.

بازار توزیع عمده دستمال کاغذی جعبه ای

بازار توزیع عمده دستمال کاغذی جعبه ای توزیع عمده دستمال کاغذی جعبه ای معمولا در بازارها و مراکز پخشو توزیع انواع دستمال کاغذی صورت می گیرد.

این فروشگاه ها محصول دستمال خود را در پک های ۱۰ عددی، ۲۰ عددی و بیشتر در اختیار مشتریان قرار می دهند.

لازم به ذکر است که زمانی که توزیع این محصول به شیوه عمده انجام می شود قیمت هر یک پک ۲۰۰ برگ و یا قیمت هر پک چند عددی تقریبا با نرخ تولید آن برابری می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.