بازار فروش دستمال کاغذی عطری

استفاده از دستمال کاغذی عطری علاوه برای افرادی که معطر بودن این لوازم بهداشتی را دوست دارند بهترین گزینه است. این نمونه دارای ساختاری منحصر به فرد است که علاوه بر قدرت جذب بالا و تمیز کردن و خشک کردن سطوح مختلف دارای رایحه های شامه نواز نیز هست. استقبال زیاد مصرف کنندگان از این لوازم بهداشتی باعث شده تا بازار دستمال عطری طی سال های اخیر رونق زیادی پیدا کند. این محصول در رایحه های مختلفی تولید می شود.

بازار فروش دستمال کاغذی عطری

ویژگی های دستمال کاغذی عطری

ویژگی های دستمال کاغذی عطریدستمال جیبی عطری دارای ویژگی های منحصر به فردی بوده که این امر باعث برتری ان به نسبت نمونه های دیگر شده است و جایگزین مناسبی به جای مدل های مشابه قدیمی است. از جمله این ویژگی ها می توان به رایحه و عطر ملایم و ماندگار اشاره کرد که به سرعت از بین نمی رود.

این محصول به صورت چند لایه و کاملا بهداشتی تولید و از طریق بسته بندی های استریل به بازار عرضه می گردد. قدرت جذب آنها بسیار بالا بوده و به سرعت کیفیت خود را از دست نمی دهند. این محصولات به صورت ساده و طرحدار تولید می شوند که هر کدام طرفداران خاص خود را دارند.

دستمال هایی که در ایران ساخته می شوند دارای برند های مختلفی می باشند که نام هر کدام از آن ها بر روی بسته ها نوشته شده و مصرف کننده به راحتی می تواند محصول مورد نیاز خود را خریداری کند. کیفیت اولین فاکتوری است که هر تولیدی باید آن را رعایت کند و در تمام اجناس خود به کار بگیرد.

قیمت دستمال کاغذی عطری

قیمت دستمال کاغذی عطری قیمت دستمال فانتزی عطری به کیفیت و مدل و سایز آن بستگی دارد. هر چه سطح کیفی بالاتر باشد مسلما قیمت بیشتری را هم به خود اختصاص می دهد. تورم و شرایط حاکم بر بازار از مهمترین عواملی هستند که بر نرخ بروز این لوازم بهداستی تاثیر می گذارند.

این نمونه بسیار معروف می باشد و در بازار های داخلی و خارجی شهرت فراوانی دارد و برخی از خریداران برای تهیه کردن آن بیشتر سایت ها را دنبال می کنند. این کالا یکبار مصرف می باشد و حمل آن به راحتی انجام می گیرد. تولید کنندگان سایز های کوچک، بزرگ و متوسط را عرضه می کنند که هر کدام در بسته های پلاستیکی و کارتنی جداسازی می شود.

مناسب بودن قیمت دستمال کاغذی و بالا بودن کیفیت خود زمینه صادرات به کشورهای دیگرا را فراهم کرده است. در این تجارت بسته بندی نقش مهمی دارد به همین دلیل تولید کننده محصول را در بسته بندی هایی مجزا و شکیل و همچنین استاندارد و استریل قرار می دهد که بدور از آلودگی باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.